Figurki SUPERBOHATERÓW

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Figurki SUPERBOHATERÓW Figurki SUPERBOHATERÓW

SUPERBOHATEROWIE to ikona i wzór do naśladowania dla każdego dziecka. Największą popularnością cieszą się oczywiście komiksy Marvela znane na całym świecie znalazły swoje realizacje w najnowszych produkcjach filmowych! Superbohaterowie wyruszają na ratunek wszystkim, którzy są w niebezpieczeństwie – dzielny Spider-Man oraz mroczny Batman rozegra...

SUPERBOHATEROWIE to ikona i wzór do naśladowania dla każdego dziecka. Największą popularnością cieszą się oczywiście komiksy Marvela znane na całym świecie znalazły swoje realizacje w najnowszych produkcjach filmowych! Superbohaterowie wyruszają na ratunek wszystkim, którzy są w niebezpieczeństwie – dzielny Spider-Man oraz mroczny Batman rozegrają ostateczne starcie z ciemną stroną mocy! Postaci z kultowych ekranizacji już teraz mogą dołączyć do Twojej wymarzonej kolekcji; figurki przestawiają znanych i lubianych bohaterów: Thora, Hulka, bohaterów serii Avengers czy Kapitana Amerykę. Oprócz filmowych postaci oferujemy również dodatkowe akcesoria i przedmioty, pojawiające się w tych amerykańskich superprodukcjach.

Uwagę dzieciaków przyciąga również DC COMICS - to z tej serii wywodzą się tacy bohaterowie jak Super Man, Liga Sprawiedliwości czy Wonder Woman. Prawo do licencji i produkcji tych figurek posiada w większości firma Mattel.

Więcej

Figurki SUPERBOHATERÓW Jest 131 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 131 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 131 elementów