Zestawy

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Zestawy Zestawy

Hama midi to popularne, różnokolorowe koraliki, które układamy na podkładce z wypustkami. Koraliki w rozmiarze MIDI, mają średnicę około 5 mm i będą pasować tylko do podkładek z wypustkami w tym samym rozmiarze. Skończoną pracę należy przykryć specjalnym papierem i zaprasować. Koraliki stapiają się ze sobą, tworząc jeden obrazek. Dla osób począt...

Hama midi to popularne, różnokolorowe koraliki, które układamy na podkładce z wypustkami. Koraliki w rozmiarze MIDI, mają średnicę około 5 mm i będą pasować tylko do podkładek z wypustkami w tym samym rozmiarze. Skończoną pracę należy przykryć specjalnym papierem i zaprasować. Koraliki stapiają się ze sobą, tworząc jeden obrazek. Dla osób początkujących lub w przypadku prezentu polecamy zestawy tematyczne koralików Hama. Znajduje się w nich wszystko, co potrzebne, by ułożyć konkretny projekt – odpowiednie kolory koralików, podkładki, papier do zaprasowywania i instrukcja. W ofercie znajdują się zarówno mniejsze (w blistrach) jak i większe (w pudełkach) zestawy, które zawierają różną ilość koralików. Dostępne są zestawy ze zwierzątkami, pojazdami, księżniczkami, rycerzami lub takie, dzięki którym stworzymy ozdoby bądź biżuterię. Wybór jest duży i zależy od indywidualnych preferencji. Każdy z zestawów jest estetycznie zapakowany, dzięki czemu spisuje się w roli prezentu. 

Będą one świetnym początkiem przygody z układaniem koralików jak i uzupełnieniem posiadanych już zestawów. Znajdziemy tu coś dla miłośników dinozaurów, piesków, kosmosu, leśnych zwierzątek i aut. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo istnieją również zestawy tematyczne: Toy Story, Hello Kitty, Kraina Lodu czy Auta. W zestawach tych znajdziecie zarówno koraliki, w odpowiednio dobranych kolorach, jak i podkładki, potrzebne do ułożenia konkretnego wzoru. Zawarto w nich również instrukcje i inspiracje, mówiące o tym, jak najlepiej układać koraliki, a by efekt był jak najpiękniejszy.

Wśród zestawów koralików Hama Midi uwagę przyciąga duży zestaw do robienia biżuterii i zawieszek, które mogą stać się świetnym gadżetem w Twojej garderobie lub prezentem dla ukochanej osoby. Możliwości układania z koralików do zaprasowywania Hama są niemalże nieograniczone.

Więcej

Zestawy Jest 176 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 176 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 176 elementów