Zestawy Konstrukcyjne

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Zestawy Konstrukcyjne Zestawy Konstrukcyjne

Zestawy konstrukcyjne dla dzieci

Konstrukcyjne akcesoria do łączenia, przybijania, dokręcania i wkręcania interesują dzieci już od najmłodszych lat. Zestawy zawierające elementy do składania i samodzielnego montowania to doskonałe ćwiczenia, które sprawdzają zdolności manualne dzieci, a także rozwijają ich wyobraźnię! Często bowiem okazuje się, ...

Zestawy konstrukcyjne dla dzieci

Konstrukcyjne akcesoria do łączenia, przybijania, dokręcania i wkręcania interesują dzieci już od najmłodszych lat. Zestawy zawierające elementy do składania i samodzielnego montowania to doskonałe ćwiczenia, które sprawdzają zdolności manualne dzieci, a także rozwijają ich wyobraźnię! Często bowiem okazuje się, iż zabawka wymaga od malucha logicznego myślenia i ,,główkowania" nad sposobem tworzenia danych elementów. Produkty wchodzące w skład zestawów konstrukcyjnych stworzone zostały z myślą o ciekawych świata dzieciach, a dedykowane są często już trzylatkom!

Duży wybór zestawów

Elementy w zestawach konstrukcyjnych mogą być wykonane z różnych tworzyw, przede wszystkim metal, drewno, plastik. Pierwsze zestawy konstrukcyjne są już zadedykowane dzieciom powyżej trzeciego roku życia, ale jest to oczywiście podkategoria, w której także starsze dzieci się doskonale odnajdą. Chcecie się pobawić w mechanika i skręcić autko? A może wolicie stworzyć jakąś własną, ciekawą konstrukcję? Już teraz możecie!

Więcej

Zestawy Konstrukcyjne Jest 44 produktów.

Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 44 z 44 elementów