Klocki K'NEX

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Klocki K'NEX Klocki K'NEX

Klocki konstrukcyjne K’NEX Imagine to seria przeznaczona dla dzieci powyżej piątego roku życia. Pomysłodawcą tej wyjątkowej serii był Amerykanin Joel Glickman, który opracował zasadę działania nowych klocków zupełnie przez przypadek, bawiąc się plastikowymi słomkami. Zestawy K’NEX szybko zyskały popularność na całym świecie, a coraz to nowsze pr...

Klocki konstrukcyjne K’NEX Imagine to seria przeznaczona dla dzieci powyżej piątego roku życia. Pomysłodawcą tej wyjątkowej serii był Amerykanin Joel Glickman, który opracował zasadę działania nowych klocków zupełnie przez przypadek, bawiąc się plastikowymi słomkami. Zestawy K’NEX szybko zyskały popularność na całym świecie, a coraz to nowsze propozycje zachęcają młodszych użytkowników do zabawy. Elementy dzielą się na trzy części: plastikowe pręty, obrotowe złącza oraz niewielkie cegiełki. Wszystkie idealnie ze sobą współgrają, umożliwiając dzieciom budowanie różnych modeli, jak chociażby samolotów, samochodów czy innych pojazdów.

W ofercie posiadamy niewielkie zestawy, umożliwiające zbudowanie prostych i nieskomplikowanych pojazdów, jak również propozycje o wiele większe, składające się z kilkuset elementów, co umożliwia skonstruowanie wielu różnych modeli, zarówno na podstawie instrukcji, jak też własnych umiejętności.

Klocki K’NEX Imagine to sposób na spędzanie wolnego czasu, ale też rozwój pasji i zainteresowań bystrych maluchów.

Więcej

Klocki K'NEX Jest 23 produktów.

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów