CARS Autka

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
CARS Autka CARS Autka

Samochodziki z bajki Auta pozwolą odgrywać filmowe scenki lub też wymyślać zupełnie nowe scenariusze! W ofercie znajdują się pojedyncze pojazdy, jak Zygzak McQueen, Jackson Storm czy Max Schnell, jak również wielopaki pakowane po dwie sztuki. W ofercie pojawiają się coraz to nowsze serie, które zadowolą miłośników tej kultowej animacji – świetną...

Samochodziki z bajki Auta pozwolą odgrywać filmowe scenki lub też wymyślać zupełnie nowe scenariusze! W ofercie znajdują się pojedyncze pojazdy, jak Zygzak McQueen, Jackson Storm czy Max Schnell, jak również wielopaki pakowane po dwie sztuki. W ofercie pojawiają się coraz to nowsze serie, które zadowolą miłośników tej kultowej animacji – świetną opcją są miniautka, a ich kolekcjonowanie i wymienianie się na nowsze modele gwarantuje wspaniałą zabawę. Popularnością cieszą się także trójpaki mniejszych autek o metalicznym wykończeniu – takie okazy wzbudzają podziw i zachwyt wśród małych fanów dzielnych samochodzików.

W naszej ofercie znajdują się również większe zestawy, które oprócz pojazdów mają także tory do jazdy – tym sposobem można się wyposażyć w specjalny tor wyścigowy czy salon lakierniczy!

Więcej

CARS Autka Jest 388 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 388 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 388 elementów