AKCESORIA URODZINOWE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
AKCESORIA URODZINOWE AKCESORIA URODZINOWE

Wśród artykułów w tej kategorii znajdziesz duży wybór świeczek urodzinowych o różnych kształtach i kolorach: cyferek, kredek i tradycyjnych świeczek. Każda z nich wykonana jest z dbałością o szczegóły, a kolorowy design przyciągnie uwagę każdego malca. Dziecko poczuje się wyjątkowo, widząc na torcie tyle świeczek ile kończy lat, a zdmuchiwanie i...

Wśród artykułów w tej kategorii znajdziesz duży wybór świeczek urodzinowych o różnych kształtach i kolorach: cyferek, kredek i tradycyjnych świeczek. Każda z nich wykonana jest z dbałością o szczegóły, a kolorowy design przyciągnie uwagę każdego malca. Dziecko poczuje się wyjątkowo, widząc na torcie tyle świeczek ile kończy lat, a zdmuchiwanie ich to świetna zabawa, która stała się tradycją urodzinową na całym świecie.

Kolorowe czapeczki imprezowe nadadzą imprezie wyjątkowego charakteru. Ubierz pięknie salę, w której będzie odbywać się impreza za pomocą barwnych baloników z napisami i wzorkami. Znajdziesz tu baloniki dla fanów futbolu z nadrukiem piłek oraz piłkarzy. Dostępne są też bardziej klasyczne balony z napisem "sto lat" oraz coś dla małych fanów zwierzątek: balony z nadrukiem uroczych zwierząt, na których główkach widnieją rogi jak u jednorożców.

Urodzinowe gadżety dodadzą wyjątkowego charakteru każdej imprezie z okazji urodzin, rocznic czy innych imprez.

Więcej

AKCESORIA URODZINOWE Jest 71 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 71 elementów