Playmobil Heidi

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Playmobil Heidi Playmobil Heidi

Przeniesienie losów pięcioletniej Heidi do świata Playmobil to możliwość obcowania ze swoją ulubioną bohaterką wszędzie tam, gdzie tego pragniemy. Dzięki rozbudowanym zestawom, dzieci mogą pomóc Piotrusiowi w opiece nam kozami, przenieść się do ogromnej chatki dziadka Heidi, odbyć lekcje w klasie lub po prostu - wyskoczyć z bohaterami na piknik....

Przeniesienie losów pięcioletniej Heidi do świata Playmobil to możliwość obcowania ze swoją ulubioną bohaterką wszędzie tam, gdzie tego pragniemy. Dzięki rozbudowanym zestawom, dzieci mogą pomóc Piotrusiowi w opiece nam kozami, przenieść się do ogromnej chatki dziadka Heidi, odbyć lekcje w klasie lub po prostu - wyskoczyć z bohaterami na piknik.

PLAYMOBIL HEIDI ZESTAWY

Wybierz się z Heidi na zakupy do Wiejskiego sklepu rodziny Keller, w którym znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne w kuchni do przygotowania pysznego obiadu dla Twojej rodziny. Państwo Kellej mają w swoim asortymencie warzywa, owoce, przetwory, worki z pszenicą, mięso, sery oraz przepyszny, domowy chleb oraz ciasto własnej roboty. Są tu duże półki na produkty oraz kasa fiskalna, a zadowoleni klienci chętnie tu wracają. Wybierz się na zakupy albo pomóż Państwu Keller obsługiwać klientów tego wspaniałego sklepu.

Po ciężkiej pracy należy się chwila odpoczynku. Ulubionym miejscem do tego celu jest Kryształowe Jezioro, przy którym rodzina Heidi uwielbia rozkładać kocyk i urządzać pikniki. Nie brakuje tu fascynujących, dzikich zwierząt, a szum wodospadu działa uspokajająco i odprężająco. Możesz wspinać się po zboczu wodospadu albo wykąpać się w jeziorze, a jeśli zgłodniejesz czeka na ciebie domowe jedzenie i miejsce na kocu. Wyrusz na poszukiwania rzadkich okazów motyli, zobacz jak górska kozica skacze po skałach, a orzeł szybuje nad rozległymi łąkami. Zapowiada się przemiła chwila relaksu!

W zestawach z serii Playmobil Heidi znajdziesz figurki bohaterów, miejsca do zabawy i fantastyczne akcesoria, które sprawią, że odgrywanie tematycznych scenek będzie jeszcze ciekawsze!

Więcej

Playmobil Heidi Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów