DREWNIANE SORTERY

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
DREWNIANE SORTERY DREWNIANE SORTERY

Drewniane sortery to idealne zabawki dla najmłodszej grupy wiekowej. Po pierwsze, produkty te cechuje bogata kolorystyka, która zwraca uwagę każdego malca. Po drugie, sortery to jedne z najlepszych zabawek dla tych dzieci, które dopiero rozpoczynają odkrywanie świata i otaczającej nas wszystkich rzeczywistości. Sortery można podzielić na mniej i...

Drewniane sortery to idealne zabawki dla najmłodszej grupy wiekowej. Po pierwsze, produkty te cechuje bogata kolorystyka, która zwraca uwagę każdego malca. Po drugie, sortery to jedne z najlepszych zabawek dla tych dzieci, które dopiero rozpoczynają odkrywanie świata i otaczającej nas wszystkich rzeczywistości. Sortery można podzielić na mniej i bardziej wymagające, których elementy będą mieć różne kształty i wielkości. Każdy maluch znajdzie coś dla siebie.

DREWNIANE SORTERY PIRAMIDKI

Barwne sortery kształtów to doskonała zabawa połączona z nauką i rozwojem. Kolorowe klocki o różnych kształtach z otworkami w środku należy ułożyć jeden na drugim na podstawce ze specjalnym bolcem. Dziecko ćwiczy w ten sposób zdolności manualne, umiejętność dopasowywania do siebie elementów, nazw kształtów i kolorów. Różnorodność form i wielkości elementów, poziom trudności układania ich w piramidki oraz żywe kolory z pewnością przyciągną uwagę każdego malucha i będą stanowić zabawę na długie godziny.

Wśród zestawów z tej kategorii szczególną uwagę przyciąga piramidkowy sorter kształtów do nauki liczenia. Są na nim  miejsca na specjalne płytki z cyferkami oraz kropkami, podobnymi do tych które zobaczysz na dominie, które należy ułożyć w odpowiedniej kolejności. Kiedy już ułożymy płytki, czas na przyporządkowanie odpowiedniej ilości kolorowych kółeczek i umieszczenie ich na wypustkach w prawidłowym miejscu.

Drewniane piramidki występują w wielu rozmiarach, kolorach i rodzajach: pojedyncze, tęczowe piramidki z kółeczek, potrójne z kwadratów, kuleczek, trójkątów i innych kształtów - każdy znajdzie tu coś dla siebie!

DREWNIANE SORTERY SKRZYNECZKI

Oprócz piramidek wśród sorterów drewnianych znajdziesz także skrzyneczki z otworami o różnych kształtach. Zadaniem dziecka będzie włożenie kolorowych klocków do odpowiedniego otworu, tak aby wpadł do środka skrzynki. Zabawka uczy rozpoznawania kształtów i dopasowywania odpowiednich elementów do siebie. Nagrodą za prawidłowe wrzucenie wszystkich klocuszków może być wesoła zabawa z toczeniem lub potrząsaniem sortera, zaś klocki wewnątrz będą głośno stukać.

Drewniane sortery wspierają rozwój dziecka na wielu poziomach i dzięki temu są doceniane przez rodziców na całym świecie.

Więcej

DREWNIANE SORTERY Jest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów