Pojazdy zdalnie sterowane

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojazdy zdalnie sterowane Pojazdy zdalnie sterowane

Pojazdy zdalnie sterowane to zabawki, o których wielu chłopców marzy już od najmłodszych lat. Nagłe przyśpieszenia, ostre zakręty i omijanie przeszkód to zadania dla prawdziwych fachowców, którzy nie boją się tak emocjonujących zwrotów akcji! W ofercie posiadamy samochody zdalnie sterowane Silverlit, jakie charakteryzują się solidnym wykonaniem ...

Pojazdy zdalnie sterowane to zabawki, o których wielu chłopców marzy już od najmłodszych lat. Nagłe przyśpieszenia, ostre zakręty i omijanie przeszkód to zadania dla prawdziwych fachowców, którzy nie boją się tak emocjonujących zwrotów akcji! W ofercie posiadamy samochody zdalnie sterowane Silverlit, jakie charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz niebanalnym designem. Seria Exost to pojazdy na ogromnych kołach, które poradzą sobie z nierównym terenem czy wielką kałużą! Część z nich służy do jazdy na zewnątrz, dzięki czemu emocje towarzyszące zabawie są nie do opisania! Ich „karoseria” została odpowiednio wzmocniona, dzięki czemu nie straszne im żadne załamania pogody, kamieniste ścieżki czy silny wiatr.

Zabawki zdalnie sterowane to jednak nie tylko samochody. W ofercie posiadamy m.in. roboty, które walczą między sobą czy kameleona, którego należy naprowadzić na zjedzenie żetonu.

Więcej

Pojazdy zdalnie sterowane Jest 88 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 88 elementów