LEGO® Star Wars

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
LEGO® Star Wars LEGO® Star Wars

Dzięki najnowszym zestawom klocków LEGO® STAR WARS fani Gwiezdnych Wojen mogą stworzyć swój własny międzyplanetarny świat i odgrywać najpopularniejsze scenki filmowe! Ciemna Strona Mocy nie może zwyciężyć i przejąć panowania nad wszechświatem – skonstruuj świat, w którym sam zadecydujesz, jak potoczą się losy twoich ulubionych filmowych bohateró...

Dzięki najnowszym zestawom klocków LEGO® STAR WARS fani Gwiezdnych Wojen mogą stworzyć swój własny międzyplanetarny świat i odgrywać najpopularniejsze scenki filmowe! Ciemna Strona Mocy nie może zwyciężyć i przejąć panowania nad wszechświatem – skonstruuj świat, w którym sam zadecydujesz, jak potoczą się losy twoich ulubionych filmowych bohaterów! 

LEGO STAR WARS ZESTAWY

LEGO przygotowało wiele fantastycznych zestawów z serii LEGO STAR WARS dla wszystkich małych i dużych fanów sagi GWIEZDNE WOJNY. Wśród nich odnajdziemy między innymi Opancerzony maruder Imperium z wyrzutniami pocisków, niezwykle ciekawy zestaw Kłopoty na Tatooine, w którym Rebelianci odbywają heroiczną walkę z ziłami imperium. Uwagę przykuwają także figurki do samodzielnego złożenia BRICK HEADZ Mandalorian i Dziecko, z bohaterami serialu Star Wars: The Mandalorian. To niewielkie figurki Baby Yody i Mandaloriana, które będą świetnym uzupełnieniem Twojej kolekcji. Wśród nowości LEGO STAR WARS znajdziesz również zestawy bitewne, w których do złożenia będą ogromne maszyny z wyrzutniami pocisków: Zestaw bitewny ze szturmowcem śnieżnym i AT-AT. Z zestawami LEGO STAR WARS będziesz mieć też szansę odegrania tematycznych scenek walk w kosmosie, konstruując na przykład Imperialny Wahadłowiec, Myśliwiec TIE, Myśliwiec X-WING Luke'a Skywalkera albo gigantyczny i bardzo popularny Sokół Millenium. W serii znajdzie się także wiele pojazdów, o które możesz uzupełnić swoją kolekcję: Czołg opancerzony czy Żołnierze-klony z 501. legionu z dwoma pojazdami. 

LEGO STAR WARS FIGURKI

Do każdego zestawu z serii LEGO STAR WARS dołączone są figurki bohaterów znanych z sagi GWIEZDNE WOJNY i powiązanych z nią seriali i sequeli. Zbierz wszystkich bohaterów i odgrywaj scenki tematyczne z ich udziałem. Posadź Luke'a Skywalkera w jego myśliwcu, wybierz się na misję z Chewbaccą, uratuj księżniczkę Leię i pokonaj Dartha Wadera. Dodatkowo wśród zestawów znajdziesz figurki bohaterów w nieco większych rozmiarach do złożenia, jak na przykład wspomniane Dziecko i Mandalorian oraz ponad czterdziestocentymetrowego Yodę. Możesz także złożyć uroczego Baby Yodę, który stał się niekwestionowaną gwiazdą serialu The Mandalorian. 

Stań do walki z siłami zła i rozgrywaj fantastyczne bitwy w kosmosie, rodem z Gwiezdnych Wojen.

Więcej

LEGO® Star Wars Jest 100 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 100 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 100 elementów