Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO ARCHITECTURE 21034 LONDYN Wielka Brytania - NOWOŚĆ 2017!

21034

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

159,00 zł brutto

(129,27 zł netto)

Opis produktu

LEGO ARCHITECTURE 21034 LONDYN Wielka Brytania - NOWOŚĆ 2017!

Kolekcja stworzona dla miłośników podróży, projektowania, architektury i historii, oddaje pokłon światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.
W zestawach LEGO ARCHITECTURE w 2017 roku królują kolejne słynne budowle z całego świata! Przedstawiamy zestaw LONDYN, w którym został idealnie uchwycony duch architektury tego wspaniałego miasta. Klasyczne sylwetki Galerii Narodowej, Kolumny Nelsona, London Eye, Big Bena (Wieży Elżbiety) i mostu Tower Bridge - a to wszystko może powstać na jednej makiecie za sprawą rąk młodego architekta! Ta panorama historycznych gigantów wspaniale się komponuje, a jej budowanie dostarcza olbrzymiej satysfakcji. Zestaw zachowuje realistyczne barwy i stosunek wielkości poszczególnych obiektów względem siebie. Dzięki podzielonej na cztery części podkładce (każda po 32 przeźroczyste, niebieskie płytki) ukazano rzekę Tamizę, która biegnie pod podnoszonym specjalnie dla statków mostem. Plakietka z napisem "London" dodatkowo uatrakcyjnia panoramę i nadaje budowlom swoje miejsce w kolekcji. Projektanci zestawu zadbali również o wiedzę dla nastoletnich architektów i dołączyli do zestawu broszurę zawierającą informacje o projektancie, architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć dodatkowo informacje o historii samego miasta wraz z opisem jego architektonicznej spuścizny (tekst w języku angielskim - pozostałe języki można pobrać z LEGO.pl/architecture).

Zestaw zawiera:
- elementy do budowy panoramy Sydney - około 468 szt.

  • Wiek dziecka: 12+
  • Ilość elementów: 440
  • Nr katalogowy: 21034
  • Seria: Architecture
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: wys. 19 cm x  szer. 26 cm x gł. 6 cm
  • Wymiary makiety: wys. 15 cm x  szer. 28 cm x gł. 8 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

 

 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)