Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO ARCHITECTURE 21034 LONDYN Wielka Brytania - NOWOŚĆ 2017!

21034

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

136,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO ARCHITECTURE 21034 LONDYN Wielka Brytania - NOWOŚĆ 2017!

Kolekcja stworzona dla miłośników podróży, projektowania, architektury i historii, oddaje pokłon światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.
W zestawach LEGO ARCHITECTURE w 2017 roku królują kolejne słynne budowle z całego świata! Przedstawiamy zestaw LONDYN, w którym został idealnie uchwycony duch architektury tego wspaniałego miasta. Klasyczne sylwetki Galerii Narodowej, Kolumny Nelsona, London Eye, Big Bena (Wieży Elżbiety) i mostu Tower Bridge - a to wszystko może powstać na jednej makiecie za sprawą rąk młodego architekta! Ta panorama historycznych gigantów wspaniale się komponuje, a jej budowanie dostarcza olbrzymiej satysfakcji. Zestaw zachowuje realistyczne barwy i stosunek wielkości poszczególnych obiektów względem siebie. Dzięki podzielonej na cztery części podkładce (każda po 32 przeźroczyste, niebieskie płytki) ukazano rzekę Tamizę, która biegnie pod podnoszonym specjalnie dla statków mostem. Plakietka z napisem "London" dodatkowo uatrakcyjnia panoramę i nadaje budowlom swoje miejsce w kolekcji. Projektanci zestawu zadbali również o wiedzę dla nastoletnich architektów i dołączyli do zestawu broszurę zawierającą informacje o projektancie, architekturze i historii każdej z budowli. Można w niej też znaleźć dodatkowo informacje o historii samego miasta wraz z opisem jego architektonicznej spuścizny (tekst w języku angielskim - pozostałe języki można pobrać z LEGO.pl/architecture).

Zestaw zawiera:
- elementy do budowy panoramy Sydney - około 468 szt.

 • Wiek dziecka: 12+
 • Ilość elementów: 440
 • Nr katalogowy: 21034
 • Seria: Architecture
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: wys. 19 cm x  szer. 26 cm x gł. 6 cm
 • Wymiary makiety: wys. 15 cm x  szer. 28 cm x gł. 8 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

 

 

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)