Główna

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

BRIO 33574 Dodatek do kolejki GARAŻ DLA LOKOMOTYW

33574

Marka:

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

99,00 zł brutto

Opis produktu

BRIO 33574 Dodatek GARAŻ DLA LOKOMOTYW 

Po skończonej ciężkiej pracy nasze lokomotywy zasłużyły na odpoczynek w ciepłym i suchym miejscu. Garaż dla lokomotyw ma 14 cm długości, a w środku znajduje się tor, do którego możemy dobudować z obu stron trakcję kolejową. Ściany budynku stylizowane są na ceglane, natomiast zadaszenie jest zielone. Producent zadbał nawet o takie szczegóły jak rynna czy skrzynka z urządzeniami elektrycznymi. Na dachu garażu znajduje się czerwone pokrętło, za pomocą którego zamkniemy bądź otworzymy bramy. Budynek dla lokomotyw będzie świetnym dodatkiem do każdego zestawu kolejki drewnianej i atrakcją podczas zabawy.

Zabawa kolejką drewnianą i dodatkami rozwija wyobraźnię i kreatywność malucha, zwłaszcza poprzez odgrywanie wymyślonych historii. Jaki jest cel podróży pasażerów? Kim są? Jakie fantastyczne przygody spotkają ich po drodze? Dodatkowo, budowanie trakcji kolejowej i łączenie torów wspomaga umiejętności manualne i koordynacyjne dziecka. 

Wszystkie zestawy firmy BRIO są kompatybilne z systemami kolejek drewnianych większości znanych firm (BigJigs, IKEA, MAXIM, Fisher Price, TESCO, Eichhorn, Woodyland, itp.)

Zestaw zawiera:

- garaż dla lokomotyw

- tor

  • Wiek dziecka: 3+
  • Ilość elementów: 2
  • Nr katalogowy: 33574
  • Producent: BRIO
  • Wymiary opakowania: 20cm x 15cm x 10cm

BRIO to szwedzka firma, która specjalizuje się w produkcji kolejki drewnianej. Początki jej działalności sięgają ponad sto lat wstecz. Firma jako jedna z pierwszych wymyśliła własny system kolejki drewnianej, na którym wzorowały się inne marki. Produkty BRIO cechuje wysoka jakość wykonania. Drewno, używane w produkcji, to głównie buk, rzadziej sosna. Część elementów ma także elastyczne połączenia plastikowe, dzięki czemu wykazuje się większą funkcjonalnością. Producent dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci, proponując zabawki, które wpływają na wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności manualne i koordynacyjne. 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)