WADER POLESIE

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
WADER POLESIE WADER POLESIE

Akcesoria firmy Wader – Polesie świetnie sprawdzą się podczas zabawy w piaskownicy, zarówno w przydomowym ogródku, jak również na wielkim placu zabaw! Zabawki wykonane są z wysokiej jakości plastiku, dzięki czemu budowanie, kopanie oraz burzenie budowli może być niesłychanie interesujące. W ofercie posiadamy zarówno wiaderka, grabki, łopatki, ja...

Akcesoria firmy Wader – Polesie świetnie sprawdzą się podczas zabawy w piaskownicy, zarówno w przydomowym ogródku, jak również na wielkim placu zabaw! Zabawki wykonane są z wysokiej jakości plastiku, dzięki czemu budowanie, kopanie oraz burzenie budowli może być niesłychanie interesujące. W ofercie posiadamy zarówno wiaderka, grabki, łopatki, jak również foremki o różnych kształtach, dzięki którym powstałe babki z piasku będą wyjątkowo udane.

Podczas zabaw w piaskownicy świetnie sprawdzą się również pojazdy tej marki, dzięki którym przewożenie piasku na miejsce budowy czy dostarczenie go nowemu koledze na drugą stronę piaskownicy nie będzie żadnym problemem.

Więcej

WADER POLESIE Jest 157 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 157 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 157 elementów