Samochody Samoloty Pojazdy

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Samochody Samoloty Pojazdy Samochody Samoloty Pojazdy
W tej kategorii zgromadzone są samochody i samoloty z popularnych bajek. Disney Cars czy Planes Samoloty cieszą się ogromną popularnością. Zgromadzone tutaj zabawki pozwolą na odegranie filmowych scen i przeżycie jeszcze raz tych niesamowitych emocji. Zygzak, Dusty i wielu innych bohaterów są do nabycia w naszym sklepie. Wyścig? A może podniebny...
W tej kategorii zgromadzone są samochody i samoloty z popularnych bajek. Disney Cars czy Planes Samoloty cieszą się ogromną popularnością. Zgromadzone tutaj zabawki pozwolą na odegranie filmowych scen i przeżycie jeszcze raz tych niesamowitych emocji. Zygzak, Dusty i wielu innych bohaterów są do nabycia w naszym sklepie. Wyścig? A może podniebny wyścig? Wszystko zależy od wyobraźni dziecka. Oferujemy także produkty Fisher- Price z serii Imaginext, które posiadają wbudowany system Action Tech umożliwiający wzajemną komunikację. Nie zabraknie także słynnych Hot Weels, a wśród nich szybkich wyścigówek i motocykli, samochodzików zmieniających kolor czy przebiegłych mutantów! Znajdują się tutaj także pojazdy zdalnie sterowane. Cieszą się one zawsze wielką popularnością. Nic dziwnego! Samodzielne sterowanie dające kontrolę nad pojazdem daje sporo frajdy.  
 
Więcej

Samochody Samoloty Pojazdy Jest 1026 produktów.

Podkategorie

 • Pojazdy Hot Wheels

  W tej kategorii znajdziesz mnóstwo słynnych wyścigówkek, motocykli, samochodzików zmieniających kolor oraz niesfornych mutantów od Hot Wheels!
  Pojazdy z wszystkich serii HW: City, Race, Workshop oraz Off-Road w imponujących kolorach i niepowtarzalnych wzorach. Specjalne zestawy torów zjazdowych, wyczynowych, podziemne laboratoria i wiele innego moto - sprzętu, dokładnie odwzorowanego z bajek i filmów, które od ponad 45 lat cieszą i bawią małych fanów szybkiej jazdy na całym świecie!

 • Auta Disney

  Produkty zgromadzone w tej kategorii pozwalają na odtwarzanie ulubionych scen z filmu „Auta” Disney Pixar. Wszystkie zestawy tworzą imponującą kolekcję. 

 • Samoloty Disney

  Samoloty to film cieszący się dużą popularnością. Głównym bohaterem jest Dusty – mały samolot rolniczy, który marzy o wzięciu udziału  w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Musi się jednak zmagać ze swoimi słabościami, gdyż nie jest stworzony do ścigania, a ponadto cierpi na lęk wysokości. Mimo wszystko, dzięki swojemu zaparciu, odwadze i przyjaźni bohater przezwycięża wszystkie trudności i osiąga swój cel. 

 • Samoloty 2 Disney

  18 lipca 2014 r. na ekrany kin wszedł nowy, odlotowy film Disney'a SAMOLOTY 2! Zebrane tutaj produkty umożliwią przeżycie jeszcze raz tych niesamowitych scen z filmu. Dusty dostał poważnej kontuzji i po awarii silnika rezygnuje z udziału w wyścigach. Postanawia przyłączyć się do lotniczej straży pożarnej. Nowi bohaterowie dostarczają mnóstwo dobrej zabawy. Ogień i woda nie jest im straszny. Charakteryzuje ich odwaga i ogromny duch walki. Zabawki pozwolą dziecku przyłączyć się do nieustraszonej drużyny i wziąć udział w akcji gaszenia pożaru w parku narodowym. Pojazdy posiadają ruchome elementy, takie jak śmigła czy koła od podwozia.

 • Imaginext - Fisher-Price

  Imaginext to seria zabawek przeznaczonych dla dzieci w wieku od 3 lat. Zabawki pozwalają Maluchom wcielać się w różne role i przeżywać najrozmaitsze przygody. Tylko od wyobraźni dziecka zależy co będzie się działo. Niektóre pojazdy posiadają wbudowany system Action Tech, umożliwiający komunikację np. z Miejskim Centrum Ratunkowym. Imaginext to zabawki, które pobudzają wyobraźnię dziecka.

 • Pojazdy Zdalnie Sterowane

  Zabawki zdalnie sterowane są szczególnie lubiane przez chłopców. Samodzielne sterowanie daje dużo frajdy. Przy zabawie rozwijana jest umiejętność kierowania pojazdami. Dziecko ćwiczy swoją zwinność, koncentrację, zdolności manualne, a także szybkość myślenia. Polecane przez nas zabawki firmy Silverlit są wysokiej jakości. Firma posiada wieloletnie doświadczenie. Kontroluje swoje produkty na każdym etapie produkcji. 

 • Pojazdy Inne
 • Pojazdy WADER

  Pojazdy WADER są mocne, wytrzymałe, mają ciekawe modele i kolory, a przy tym są bezpieczne nawet dla młodszych kierowców i operatorów. Betoniarki, śmieciarki, ciężarówki, dźwigi, wozy strażackie, wywrotki, najróżniejsze super i multi trucki..., mnóstwo tradycyjnych i nowoczesnych rodzajów pojazdów, w wielu rozmiarach, odpowiednie do zabawy zarówno w środku jak i na zewnątrz. Idealne do piaskownicy, na parkowe alejki, ale też na domowe podłogi - są przystosowane by cieszyć i bawić milusińskich wszędzie tam gdzie jest radość i mnóswtwo nie wykorzystanej energii!

  Kategoria podczas tworzenia. Już niebawem kolejne pojazdy WADER.... Zapraszamy!

 • Pojazdy Drewniane
 • Pojazdy Psi Patrol
 • WADER POLESIE
 • Pojazdy SIKU
 • Pojazdy Bruder
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 1026 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 1026 elementów