Książki, Książeczki dla Dzieci i Młodzieży

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Wydawnictwo Media Serwis Zawada Książeczka Edukacyjna dla Dzieci Naklejki ŚWINKA PEPPA Wyścigi na Śniegu 6846

9788379946846

Marka: Wydawnictwo Media Serwis Zawada

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 17 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: [email protected]

Brak w magazynie

9,36 zł brutto

Opis produktu

Wydawnictwo Media Serwis Zawada - Książeczka Edukacyjna dla Dzieci - Naklejki - ŚWINKA PEPPA - Wyścigi na Śniegu - 6846

Świnka Peppa to wspaniała bohaterka bajki, która od lat zachwyca najmłodszych widzów. Tym razem możesz poznać ją jeszcze bliżej. Nasza bohaterka pojawia się również w książeczkach. Nauka czytania, wzbogacanie swoich umiejętności plastycznych, manualnych oraz ćwiczenie sprytu, cierpliwości i spostrzegawczości to tylko niektóre korzyści edukacyjnych książeczek. Świnka Peppa  to ulubienica wszystkich dzieci dlatego bardzo łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym. Wesoła bohaterka przeżywa coraz nowsze i ciekawsze przygody w gronie najbliższych przyjaciół. Przekonaj się co wydarzyło się tym razem...

Oto wesoła Peppa i grono jej przyjaciół! Jest piękna pogoda, dlatego też bohaterka postanowiła urządzić sobie wspaniałą przygodę na zewnątrz! Zapowiada się niesamowita zabawa, prawda? Pora na piaskownicę, wiaderka, łopatki i inne piaskowe gadżety! Świnka Peppa uwielbia również grę w klasy! Książeczka Edukacyjna przybliży i zainteresowania naszej bohaterki. W środku znajdziesz między innymi: listy do Mikołaja, które musisz pokolorować i dopasować do odpowiednich postaci, bałwana, któremu brakuje niektórych części, wzorki po jeździe na łyżwach, które musisz obrysować odpowiednim kolorem, elementy do policzenia, grę planszową, labirynt, obrazek Mikołaja do pokolorowania i udekorowania, zestaw naklejek, które musisz wykorzystać w odpowiednich miejscach i wiele, wiele atrakcji! Dzięki książeczce poćwiczysz spryt, cierpliwość oraz szybkość i spostrzegawczość. To doskonałą zabawa dla jednej osoby, ale także dla większej paczki przyjaciół! Książeczka Edukacyjna ze Świnką Peppą to fantastyczna zabawa połączona z nauką!

  • Wydawnictwo: Media Serwis Zawada
  • ISBN: 978-83-7994-684-6
  • Oprawa: miękka
  • Wymiary: wys. 27 cm x szer. 22,5 cm 

Wydawnictwo Media Serwis Zawada powstało w roku 1994. Głównym założeniem firmy jest  wykorzystanie wiedzy i doświadczenia do tworzenia niepowtarzalnych publikacji skierowanych do dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. W ofercie wydawnictwa znajdziemy książki, kolekcje filmowe, czasopisma z prezentami i inne produkty, które nie tylko bawią ale i uczą.  Wydawnictwo posiada partnerów na całym świecie, a na swoim koncie mają wiele wyróżnień i nagród.

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)