Teifoc - 1022 - Budowle z Cegiełek - Mały Domek - Pan Zabawka

Klocki

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Teifoc - 1022 - Budowle z Cegiełek - Mały Domek

TEI1022

Marka: Eitech Germany

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 9 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 11 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

39,00 zł brutto

Opis produktu

Teifoc - Budowle z Cegiełek - Mały Domek

Zestawy Teifoc to prawdziwa gratka dla małych i starszych budowniczych! Mała cegła, mała kielnia, małe worki z cementem...ale wielkie budowanie! 
Razem z zestawami Teifoc dzieci mogą ćwiczyć kreatywne budowanie według własnego pomysłu lub zgodnie z instrukcją. Zestawy Teifoc składają się z prawdziwych, miniaturowych, ceramicznych cegiełek, które można połączyć ze sobą specjalną zaprawą Teifoc, zrobioną z piasku oraz ekstraktu kukurydzy. Sama cegła jest zrobiona z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Specjalnie przygotowana glina jest formowana i wypalana w wysokiej temperaturze, zupełnie tak samo jak się to dzieje z prawdziwą cegłą do budowy domów! Zaprawa kryje w sobie małą niespodziankę, która w znaczny sposób ułatwia budowanie - jest rozpuszczalna w wodzie! Zatem jeśli nasza budowla nie jest doskonała, postanowiliśmy zrobić generalny remont lub po prostu zbudować coś innego, wówczas wkładamy budowlę do ciepłej wody na kilka godzin i budynek "rozpływa się" a cegła po umyciu i wysuszeniu nadaje do dalszego użycia - sam cement można dokupić w osobnych woreczkach 1 kg lub 25 dkg. Każdy zestaw zawiera kilka instrukcji, a standardowa wielkość cegiełek powoduje, że można bez żadnych problemów łączyć różne zestawy lub wykazać się kreatywnością i budować według swoich planów i pomysłów.
Użycie przez Teifoc w 100% naturalnych materiałów powoduje, że zabawa jest bezpieczna zarówno dla małych murarzy jak i środowiska!

W zestawie Mały Domek znajdziemy wszystko co niezbędne do budowy uroczego domku, który może stanowić samodzielny budynek lub być użyty w innym zestawie jako uzupełnienie większych budowli, jako budka, przybudówka, szopa czy altana.

Zestaw zawiera:
-  intrukcja
-  ceramiczne cegiełki w różnych kształtach
-  plan budowlany
-  kielnia
-  cement - zaprawa
-  miseczka do zaprawy
-  podstawka pod budowlę

  • Wiek dziecka: 6+
  • Nr katalogowy: TEI1022
  • Producent: Eitech Germany / Teifoc Germany
  • Wymiary opakowania: wys. 15 cm x szer. 18 cm x  gł. 8 cm

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)