Zabawki Edukacyjne

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Smily Play - S13970 - 1035 - Edukacyjna Klawiatura Appy

8436538670644

Marka: Smily Play

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 13 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 17 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: [email protected]

Brak w magazynie

59,00 zł brutto

Opis produktu

Smily Play - Edukacyjna Klawiatura Appy

Edukacyjna Klawiatura Appy, to dwujęzyczna zabawka wyglądem przypominająca prawdziwą klawiaturę. Klawiatura Appy posiada 27 klawiszy z obrazkami postaci, zwierząt, przedmiotów i miejsc. Działa w pięciu trybach nauki - zabawy, które wybieramy za pomocą niebieskiego przełącznika. Pierwszy z nich to „poznajemy litery”. Po naciśnięciu jakiegokolwiek guzika dowiemy się co to za literka i co jest na obrazku. Druga opcja to „zagadki”. Po usłyszeniu pytania lub odgłosu, należy wskazać właściwą odpowiedź, naciskając odpowiedni przycisk. Trzeci tryb to „pierwsza litera”. Po usłyszeniu pytania musimy znaleźć odpowiednią literkę, na którą zaczyna się podany wyraz. Czwarta zabawa to „kolejność liter”. Trzeba w niej wskazać literkę, która znajduję się przed lub po podanej przez klawiaturę. Piąta zabawa to „złap mnie”. Polega na naciskaniu przycisków, o które prosi klawiatura. Na klawiaturze znajdują się także cztery przyciski funkcyjne takie jak powtórz, alfabet, muzyka i zmiana języka.

Edukacyjna Klawiatura posiada także możliwość współpracy z tabletem, smartfonem lub innym urządzeniem mobilnym, który działa w systemie Andriod 4.0 lub nowszym. Wystarczy zainstalować darmową aplikacje Appy Alphabet (App) w swoim urządzeniu. Aplikacja dostępna jest na stronie www.smily-play.pl. Aby rozpocząć zabawę, stawiamy urządzenie obok klawiatury, na podstawce dołączonej do zestawu. Przełączamy klawiaturę na tryb App i gotowe. Z mobilną aplikacją dziecko nauczy się alfabetu, literowania wyrazów, a także pozna 50 różnych ciekawostek o zwierzętach, instrumentach lub przyrodzie.

Wszystkie tryby zabaw posiadają możliwość wyboru języka polskiego lub angielskiego. 
W zestawie znajduje się wyłącznie klawiatura z podstawką - BRAK urządzenia mobilnego.

 •  Wiek dziecka: 24 m+
 •  Producent: Smily Play
 •  Numer katalogowy: S13970/1035
 •  Wymiary opakowania: 25 cm x 45 cm x 8,5 cm
 •  Wymiary klawiatury: 16,5 cm x 36,5 cm x 6 cm
 •  Zabawka zasilana jest bateriami: 3 x 1,5V AA (baterie są dołączone)

Smily Play to marka stworzona z myślą o najmłodszych.Tworzy zabawki, które pozwalają już od okresu niemowlęcego po czas wczesnoszkolny na beztroską rozrywkę. Kreatywne zabawki dla dzieci powstają z uwzględnieniem odmiennych potrzeb i możliwości na poszczególnych etapach rozwoju psychoruchowego dziecka. Smily Play dokłada wszelkich starań aby jej wyroby absorbowały uwagę, zachęcały do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności. Smily Play tworzy produkty o charakterze uniwersalnym, jak też dedykowane specjalnie pod zainteresowania chłopców bądź dziewczynek, troszcząc się jednocześnie o najwyższą  jakość wyrobów - poświadczają ten fakt atesty bezpieczeństwa, dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.
Od roku 1990 właścicielem marki Smily Play jest polska firma Anek.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)