Figurki SCHLEICH

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

SCHLEICH 42405 Figurki Zwierząt Horse Club RODZINA KONI HANOWERSKICH NA PASTWISKU

42405

Marka: TM Toys

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

95,00 zł brutto

(77,24 zł netto)

Opis produktu

SCHLEICH 42405 - Figurki Zwierząt - Horse Club - RODZINA KONI HANOWERSKICH NA PASTWISKU

Seria HORSE CLUB to wyjątkowe figurki koni z akcesoriami, budynkami i całym zapleczem, dzięki którym konny świat SCHLEICHA staje się jeszcze bardziej atrakcyjny, zaś miłośnicy tych pięknych zwierząt znajdą wszystko co potrzebne do opieki i pielęgnacji nad nimi. Szczęśliwy i zdrowy koń w stajni jak i na wybiegu! Wszystkie elementy w zestawach jak i figurki są idealnie odwzorowane, ręcznie malowane z użyciem wysokiej jakości farb i barwników. Figurki Schleich powstały z twardego materiału, bardzo mocne, stabilne, odpowiednio wyważone i dopracowane w najmniejszym szczególe bawią i dostarczają radości przez pokolenia! 

Seria HORSE CLUB to przede wszystkim wspaniałe konie różnych ras, jeźdźcy w różnorodnych strojach ale również: stajnie, wybiegi, padoki, myjnie, ciężarówki z przyczepą, wozy z zaprzęgiem oraz mnóstwo oprzyrządowania jeździeckiego i akcesoriów do opieki nad końmi.

W zestawie SCHLEICH - HORSE CLUB 42405 przedstawiamy RODZINĘ KONI HANOWERSKICH NA PASTWISKU!

Ogier, klacz i źrebiątko są maści gniadej z ciemniejszą grzywą i ogonami. Ogier ma podpalane na ciemno nogi zaś źrebak i klacz białe skarpety. W zestawie znajdziemy elementy do zbudowania ogrodzenia wokół pastwiska, siano, worek ziarna, warzywa i owoce w koszu co na pewno przyda się końskiej rodzince na pastwisku.

Zestaw zawiera:
-  figurki koni - 3 szt.
-  elementy ogrodzenia - 5 szt.
-  marchewkę - 1 szt.
-  wiązkę siana - 1 szt.
-  worek z paszą - 1 szt.
-  jabłka - 1 szt.
-  kosz - 1 szt.


  • Wiek dziecka: 5-12
  • Ilość elementów: 13
  • Nr katalogowy: SLH42405
  • Importer: TM Toys
  • Wymiary opakowania: wys. 17 cm x szer. 18,5 cm x gł. 11 cm

TM Toys – działająca od 1997 roku firma, której strategią jest dystrybucja najlepszej jakości markowych zabawek uznanych światowych producentów. Wszystko zgodnie z mottem firmy: ZABAWKI PRZYJAZNE DZIECIOMTM Toys specjalizuje się również w zabawkach licencyjnych, czyli takich, które przedstawiają najpopularniejsze postacie ze świata dziecięcych filmów, bajek czy komiksów. W trosce o bezpieczeństwo i właściwy rozwój dziecka TM Toys dba o to, aby produkty posiadały wszystkie niezbędne badania i atesty. Prowadzi też proces selekcji oferty pod kątem dopasowania zabawek do odpowiedniej grupy wiekowej oraz oferowania możliwie najlepszych walorów zabawowych i edukacyjnych. Oferowane przez firmę produkty wielokrotnie brały udział w konkursach dla producentów zabawek i zdobywały liczne nagrody, tak w Polsce jak i za granicą.

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)