Pojazdy Psi Patrol

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Pojazdy Psi Patrol Pojazdy Psi Patrol

Marshall, Chase, Rubble, Skye, Zuma i Everest czekają na kolejną misję! Wesołe psiaki chętne pomogą każdemu, kto tej pomocy potrzebuje i sprawią, że uśmiech zagości na twarzach wszystkich maluchów. Serial Psi Patrol, emitowany na kanale Nickelodeon, zyskał popularność wśród dzieci w różnym wieku, a przygody psiej paczki znane są na całym świecie...

Marshall, Chase, Rubble, Skye, Zuma i Everest czekają na kolejną misję! Wesołe psiaki chętne pomogą każdemu, kto tej pomocy potrzebuje i sprawią, że uśmiech zagości na twarzach wszystkich maluchów. Serial Psi Patrol, emitowany na kanale Nickelodeon, zyskał popularność wśród dzieci w różnym wieku, a przygody psiej paczki znane są na całym świecie. Do dyspozycji naszych klientów pozostają pojazdy różnych wielkości każdego z bohaterów popularnej bajki – wszystkie z  nich mają ruchome elementy, dzięki którym zabawa będzie jeszcze ciekawsza! Spychacz, wóz policyjny, helikopter, poduszkowiec, wóz strażacki czy quad to główne pojazdy całej ekipy! Przy ich pomocy szczeniaki są w stanie pokonać wszystkie przeciwności i uratować swoich przyjaciół.

W ofercie posiadamy również ogromny transporter piesków z Ryderem, w którym zmieszczą się wszyscy psi bohaterowie! Interaktywna baza Psiego Patrolu to z kolei miejsce, z którego pieski, pełniące dyżur, zobaczą wszystko, co dzieje się w okolicy, a dzięki peryskopowi zamontowanemu na samej górze widok będzie idealny zarówno w dzień, jak i w nocy.

Więcej

Pojazdy Psi Patrol Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów