Rowerki i Pojazdy

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
Rowerki i Pojazdy Rowerki i Pojazdy

Pierwszy rowerek biegowy to spełnienie marzeń wielu maluchów – w ofercie posiadamy rowerki niemieckiej marki PUKY, która cieszy się sporym zainteresowaniem w wielu krajach na całym świecie. Rowerki dzielą się na trzy rozmiary – od najmniejszych czterokołowych, poprzez średnie i największe dwukołowe. PUKY to gwarancja wysokiej jakości oraz wielu ...

Pierwszy rowerek biegowy to spełnienie marzeń wielu maluchów – w ofercie posiadamy rowerki niemieckiej marki PUKY, która cieszy się sporym zainteresowaniem w wielu krajach na całym świecie. Rowerki dzielą się na trzy rozmiary – od najmniejszych czterokołowych, poprzez średnie i największe dwukołowe. PUKY to gwarancja wysokiej jakości oraz wielu chwil wyjątkowej zabawy. Do dyspozycji maluchów pozostają także deskorolki METEOR w różnych kolorach – posłużą dzieciom zarówno zaprawionym w jeździe, jak również tym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jazdą na deskorolce.

Najmniejsze dzieci zainteresują się zapewne skoczkami Tootiny, które występują jako różnokolorowe krówki i koniki! Maluchy mogą skakać do woli! Dla nieco bardziej zmotoryzowanych mamy w ofercie jeździki przypominające luksusowe Mercedesy, które dodatkowo wydają efekty dźwiękowe i świetlne.

Więcej

Rowerki i Pojazdy Jest 123 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 123 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 123 elementów