MAGNETYCZNE PUZZLE UKŁADANKI GRY

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)
MAGNETYCZNE PUZZLE UKŁADANKI GRY MAGNETYCZNE PUZZLE UKŁADANKI GRY

Układanki magnetyczne to zestawy, w których poszczególne elementy z jednej strony posiadają magnes – takie rozwiązanie sprawia, że części nie spadają, a mocno trzymają się wyznaczonego miejsca. Ten rodzaj dopasowywanek i puzzli czyni zestawy jeszcze bardziej atrakcyjnymi i sprawia, że maluchy chętniej po nie sięgają. Dziewczynki z pewnością zaci...

Układanki magnetyczne to zestawy, w których poszczególne elementy z jednej strony posiadają magnes – takie rozwiązanie sprawia, że części nie spadają, a mocno trzymają się wyznaczonego miejsca. Ten rodzaj dopasowywanek i puzzli czyni zestawy jeszcze bardziej atrakcyjnymi i sprawia, że maluchy chętniej po nie sięgają. Dziewczynki z pewnością zaciekawią się przebierankami, w których należy dobrać odpowiedni strój do laleczki i ułożyć go tak, by wszystko do siebie pasowało; kombinacji jest nieskończenie wiele! Pośród tego typu zabawek znaleźć można książki magnetyczne firmy GOKI oraz Janod, które gwarantują wiele godzin wspaniałej zabawy! Zasady są proste: należy dopasować ubranka, minki czy literki w odpowiednie miejsca – zabawki te wspierają rozwój logicznego myślenia i sprawiają, że maluchy muszą każdy swój ruch dokładnie przemyśleć. Sporą popularnością cieszą się także zestawy magnetycznych literek, cyferek czy zwierzątek od takich firm jak Melissa&Doug czy Djeco, które można układać nie tylko na specjalnych tablicach, ale również na lodówce.

Zestawów magnetycznych jest niesłychanie wiele, a ich różnorodna tematyka pozwoli wybrać coś dla każdego maluszka. Poszczególne propozycje świetnie sprawdzą się już u dwuletnich dzieci.

Więcej

MAGNETYCZNE PUZZLE UKŁADANKI GRY Jest 63 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 50 z 63 elementów