PLAYMOBIL

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

PLAYMOBIL 6811 Country - Leśniczówka - DOMEK LEŚNICZEGO

6811

Marka: Playmobil

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

155,00 zł brutto

(126,02 zł netto)

Opis produktu

PLAYMOBIL 6811 Country - Leśniczówka - DOMEK LEŚNICZEGO

Las nie może pozostać bez opieki! Wie o tym dzielny leśniczy i dlatego jest zawsze na miejscu. Sprawę ułatwia fakt, że mieszka w lesie, w pięknej leśniczówce pomiędzy drzewami! Dom leśniczego prezentuje się okazale i ma wszystko co niezbędne gajowemu i jego rodzinie. Czerwony dach z dużym kominem, zielone okiennice w oknie z kwiatami, zielone drzwi, to wszystko nadaje leśniczówce wyjątkowego stylu. Przestronny dom, dwupoziomowy, z wielkim piecem grillowym z boku i przybudówką jest wygodny nie tylko dla strażnika lasu, ale też jego przyjaciół - zwierząt. Ma w nim swoje schronienie chora sarenka, piesek, kolorowy bażant, uwielbiają go myszki, ptaszki, które mieszkają w koronie drzewa i jeżyki. Synek leśniczego najchętniej spędza czas na huśtawce, żona gajowego lubi chodzić na grzyby, zaś sam leśniczy dba o rodzinę i las najlepiej jak potrafi. Chcesz zobaczyć jak to jest mieszkać z dala od zgiełku miasta i cywilizacji? Wpadaj na leśniczówkę i pomóż leśniczemu zajmować się lasem i zwierzętami, to będą na pewno nie zapomniane chwile!

Zestaw zawiera:
-  figurki - 2 szt. (wys. 7,5 cm)
-  figurkę dziecka - 1 szt. (wys. 5,25 cm)
-  figurki zwierząt - 11 szt. (sarenka 1 szt., piesek 1 szt., ptaszki 4 szt., bażant 1 szt., myszki 2 szt., jeże 2 szt.)
-  budynek leśniczówki - 1 szt. (23,4 cm wys.)
-  elementy ogrodzenia - 4 szt.
-  drzewo - 1 szt.
-  akcesoria dodatkowe: huśtawkę, domek dla ptaszków, kwiaty, naczynia, budę dla psa, drabinę, strzelby, kosze, biurko, łóżko, krzesło, gniazdo z jajkami, ogień oraz inne akcesoria

  • Ilość elementów: 107
  • Wiek dziecka: 4 -10
  • Marka: PLAYMOBIL
  • Seria: Country
  • Nr katalogowy: 6811
  • Producent: Brandstätter Stiftung & Co. KG
  • Wymiary opakowania: wys. 32,5 cm x szer. 43,5 cm x gł. 12 cm

 

Brandstätter Stiftung & Co. KG - największy, niemiecki producent zabawek, w tym jednej z najsłynniejszych serii zestawów do zabawy- PLAYMOBIL. Od ponad czterdziestu lat PLAYMOBIL cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem dzieci, uznaniem rodziców, jest ceniony przez wychowawców i pedagogów. Ponad 2,1 miliarda figurek Playmobil mieszka w dziecięcych pokoikach na całym świecie! Innowacyjne technologie produkcyjne, wysokiej jakości materiały, dbałość o każdy szczegół, sprawiają, że marka PLAYMOBIL to gwarancja najwyższej jakość i bezpieczeństwa podczas zabawy. Ponad 4000 osób w Niemczech, Hiszpanii, Czechach i na Malcie dba o to, by nie zabrakło PLAYMOBIL dla milionów dzieci w ponad 100 krajach świata!  

 

 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)