Gry

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

Mindok - 104642 - Gra - Dzieci z Carcassonne - Gra Podstawowa

Mindok - 104642 - Gra - Dzieci z Carcassonne - Gra Podstawowa Zobacz większe

104642

Marka: Mindok

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

69,00 zł brutto

Opis produktu

Mindok - Dzieci z Carcassonne 

Co roku 14 lipca Francuzi obchodzą narodowe święto. W Carcassonne ludzie upamiętniają ten dzień wypuszczając owce, kury oraz krowy z zagród. Cały dzień dzieci z miasteczka świetnie się bawią, łapiąc zwierzęta i prowadząc je z powrotem do zagród przed zapadnięciem zmierzchu.

Dzieci z Carcassonne to uproszczona wersja gry Carcassonne dla małych graczy. Daje ona możliwość doskonałej zabawy dla najmłodszych wraz z rodzicami. Zabawna i emocjonująca gra autorstwa Marco Teubnera o układaniu płytek, przeznaczona dla 2 – 4 osób w wieku 4 i więcej lat. Niniejszy produkt to dziecięca wersja gry Carcassonne autorstwa Klausa - Jürgena Wrede.

Na drogach znajdują się rysunki dzieci w czterech kolorach pionków. Za każdym razem, gdy ktoś ułoży płytkę w taki sposób, że droga zostaje zamknięta na obu końcach, gracze, których kolory widać na segmentach zakończonej drogi, układają tam swoje pionki. Na każdy segment drogi z kolorem osoby uczestniczącej w rozgrywce trafia pionek odpowiedniego koloru. Drogę uważa się za zakończoną, jeśli na obu jej końcach znajduje się staw, mur, dom lub obszar zieleni. Droga jest także zakończona wtedy, gdy ma formę zamkniętej pętli. Jeśli jakiś segment drogi opatrzono kolorem nie używanym przez żadnego z graczy, nie zagrywa się tam żadnego pionka.

Gra ma bardzo proste zasady, a jednocześnie jest niesamowicie grywalna. Jest to jedna z najlepszych wielopokoleniowych gier rodzinnych. Świetnie sprawdza się w czasie rodzinnych spotkań. Znakomita na prezent! Dobra w deszczowe dni na feriach i koloniach. Znakomicie integruje towarzystwo i "przełamuje pierwsze lody" przy zawieraniu nowych znajomości! Przy tym podoba się każdemu - bez względu na płeć, wiek i doświadczenie w grach towarzyskich!

O popularności "Carcassonne" świadczy mnogość przyznanych jej nagród oraz ilość wydanych (wciąż wychodzą nowe) dodatków i rozszerzeń.

Pudełko zawiera:
-    36 kafelki lądu
 -   32 poddanych w czterech kolorach
 -   instrukcję

 • Wiek dziecka: 4+
 • Ilość graczy: 2 - 4
 • Czas gry: 20  min
 • Autor: Marco Teubner, Klaus - Jurgen Wrede
 • Producent: Mindok / Dystrybutor: Bard Centrum Gier
 • Wymiary opakowania: 19 cm x 27,5 cm x 7 cm

Bard Centrum Gier -  to firma specjalizującą się w grach planszowych: hobbistycznych, familijnych oraz logicznych. Założona w 1997 roku w Krakowie, stanowi obecnie największą w Polsce sieć centrów gier. Posiada filie w wielu miastach kraju. To także najstarsza i najbardziej rozpoznawalna marka branży gier hobbystycznych w Polsce. Gwarantuje solidność obsługi, największy wybór gier oraz akcesoriów na rynku. Dzięki współpracy z największymi producentami i dystrybutorami  na świecie oferuje ponad 7000 produktów. Od 16 lat specjalnie wyszkoleni pracownicy Barda Centrum Gier służą radą i doświadczeniem.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)