Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO ULTRA AGENTS 70165 Centrala Ultra Agentów

70165

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

429,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO ULTRA AGENTS 70165 Centrala Ultra Agentów

Uwaga! Zły cyberhaker Terabajt atakuje mobilną centralę Ultra Agentów w ramach misji służącej wyłączeniu całej sieci komunikacyjnej miasta Astor. Trzeba wsiąść do ultranowoczesnej ciężarówki, uruchomić ją w trybie tajnej jazdy i odpalić automatyczne wyrzutnie rakiet, by odpędzić bandytę. Wystrzelić ukrytą lotnię i szpiegować wrogów z powietrza. Pchnąć dźwignię, aby odczepić szoferkę i otworzyć tylną część ciężarówki, w której mieści się niesamowita centrala agentów. Uruchomić w sali odpraw laptop zawierający plany tajnych misji i wyświetlić je na dużym ekranie. Razem z profesor Christiną Hydron przeanalizować wszystkie wskazówki i przeprowadzić badania w laboratorium. Załóżyć agentce Phoenix odrzutowy plecak i wykorzystać rozkładane robotyczne ramię, aby pomóc jej wznieść się w powietrze. Powstrzymać Terabajta uciekającego z laptopem zawierającym poufne pliki Ultra Agentów. Należy uważać, bo w tym samym czasie jego supermech będzie próbował zniszczyć system komunikacyjny za pomocą hakerskich bomb wystrzeliwanych w stronę anteny satelitarnej. Trzeba zjechać miniłazikiem po rampie i odpalić miotacze, aby obronić centralę Ultra Agentów. Zamknąć złego maniaka komputerowego w nowoczesnej więziennej celi, zanim doprowadzi do dalszych zniszczeń! 
 
Zestaw zawiera:
-  ciężarówkę z centralą ultra agentów
-  5 minifigurek z akcesoriami: Terabajt, agent Solomon Blaze, agentka Caila Phoenix, agent Curtis Bolt i profesor Christina Hydron
-  Lotnię
-  Odrzutowy plecak
-  Mini łazik z rakietami
-  Hełm
-  Toksyczny kask
-  Robota
-  Dodatkowe akcesoria
 • Ilość elementów: 1060
 • Wiek dziecka: 9 -14
 • Seria: ULTRA AGENTS
 • Nr katalogowy: 70165
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 48 cm x 37 cm x 9 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)