Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO TECHNIC 42023 Maszyny Budowlane

42023

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

229,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO TECHNIC 42023 Maszyny Budowlane

Zestaw, który pozwala na złożenie 3 różnych pojazdów budowlanych z elementów umieszczonych w pudełku. Czerwona koparka, żółta ładowarka i niebieski samochód samowyładowczy posiadają wiele ruchomych elementów. 
 
Koparka posiada funkcję obracania wokół własnej osi, ma ruchome ramię oraz łyżkę, wszystkie ruchy można wykonywać za pomocą pokręteł, jej dodatkowym atutem jest to iż porusza się na gąsienicach co jest dość rzadkie i poszukiwane. Ładowarka porusza się na kołach, posiada ruchome ramię dzięki, któremu można załadować co tylko będzie potrzebne na samochód. Autem natomiast można przewozić przedmioty oraz wyładowywać je tam gdzie się tylko spodoba za pomocą samowyładowczej paki.
 

Budowanie z klocków LEGO TECHNIC jest dużym wezwaniem. Rozwijają one u młodego człowieka zdolności inżynieryjne! 

  • llość elementów: 833
  • Wiek dziecka: 8 -14
  • Seria: Technic
  • Nr katalogowy: 42023
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 48 cm x 28 cm x 8 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: LEGO, TECHNIC,