Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO STAR WARS 75048 Phantom

75048

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

116,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO STAR WARS 75048 Phantom

Ezra Bridger to młody, żywiołowy chłopak, który wychował się na planecie Lothal. Jest pilotem statku Phantom oraz głównym bohaterem serialu Star Wars Rebelia. Zestaw pozwala wraz z Ezrą dołączyć do Sojuszu Rebeliantów, który zawiązał się przeciwko Imperium. Ezra wskakuje do Phantoma, który posiada odczepiany kokpit, w tylnej części siada jego droid Chopper. Można teraz zamknąć dach i rozłożyć skrzydła. Maszyna jest już w trybie latania. Można atakować za pomocą dwustronnych działek sprężynowych, a ostrzał z działek można prowadzić w przód i w tył. 
 
Zestaw zawiera:
-  minifigurkę: Ezra Bridger i droid Chopper
-  Phantom ( z otwieranym kokpitem, rozkładanymi skrzydłami, działkami sprężynowymi strzelającymi w przód i w tył, otwieraną tylną klapę ładowni, w której można przchować kask i blaster, otwieranym dach z miejscem dla droida)
-  akcesoria: hełm kadeta i broń: blaster
  • Ilość elementów: 234
  • Wiek dziecka: 7-12
  • Seria: Star Wars
  • Nr katalogowy: 75048
  • Producent: LEGO
  • Wymiary: 9 cm x 19 cm x 10 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: LEGO, STAR WARS,