Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO NINJAGO 70640 Kwatera Główna S.O.G. - NOWOŚĆ 2018

70640

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

151,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO NINJAGO 70640 Kwatera Główna S.O.G. - NOWOŚĆ 2018

Przedostań się do Kwatery Głównej S.O.G. za pomocą podstawki obrotowej Lloyda i przechwyć Maskę Nienawiści Oni z LEGO® NINJAGO. Dojo ma obracające się bronie, ruchome ściany i Motocykl Oni, którym można zaatakować podstawkę obrotową. Użyj podstawki obrotowej, by przewrócić rywali lub bankomat, zniszczyć bramę wejściową do dojo i zdobądź Maskę Nienawiści Oni. Umieść minifigurkę w kapsule, przyczep do podstawki i pociągnij za linkę, by zakręcić minifigurką lub poturlać ją. Złap za uchwyty po obu stronach dojo i zaatakuj podstawkę obrotową. Załóż Maskę Nienawiści Oni minifigurce Ultra Violet, by zrobiła się jeszcze bardziej diabelska!

Cechy zestawu:
- pięć minifigurek: Lloyd, Ultra Violet, Nails, Wściekły Skip i Zane'a w przebraniu Wężowego Jaguara;
-  kwatera główna S.O.G. ma ruchome ściany ułatwiające zabawę, funkcję wybuchającego wejścia z elementem Maski Nienawiści Oni i rampą, ruchome ostrze, ruchome koło z miejscem do przyczepienia minifigurki, ruchome młoty, bankomat, szyld Synów Garmadona oraz warsztat motocyklowy z Motocyklem Oni.
-  zabawka obrotowa Spinjitzu składa się z rączki zbudowanej z klocków LEGO, podstawki z kapsułą na minifigurkę i linki.
-  broń: shurikeny Lloyda, dwie katany Wężowego Jaguara, dwa sai Ultra Violet, katana Nailsa oraz katana i łom Wściekłego Skipa. 

Wymiary:

  • Kwatera główna S.O.G. ma ok. 13 cm wysokości, 32 cm szerokości i 21 cm głębokości lub 71 cm szerokości po całkowitym rozłożeniu.
  • Motocykl Oni ma ok. 4 cm wysokości, 12 cm długości i 3 cm szerokości.
  • Zabawka obrotowa Spinjitzu (bez linki) ma ok. 14 cm wysokości, 8 cm szerokości i 3 cm głębokości.

  • Wiek dziecka: 8 - 14
  • Ilość elementów: 530
  • Nr katalogowy: 70640
  • Seria: Ninjago
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: wys. 28  cm x  szer. 48 cm x gł. 6 cm 

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

 

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: LEGO, NINJAGO, Klocki,