Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO NEXO KNIGHTS 72006 Arsenał Axla NOWOŚĆ 2018

72006

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

219,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO NEXO KNIGHTS 72006 Arsenał Axla NOWOŚĆ 2018

Zbierz wszystkie siły na ciężkie starcie LEGO® NEXO KNIGHTS™ w Arsenale Axla z ukrytymi wystrzeliwanymi rakietami i podnoszonym mostem zwodzonym. Ruszaj do ataku na lotnię Vyro Jestrolotem z dwoma szybkostrzelnymi miotaczami na sześć klocków. Zamknij potworki w skrzyni w Potwornym łowcy i uchroń Knighton przed mega infekcją technologiczną. Rozłóż dwie wystrzeliwane rakiety czołgu i naciśnij dźwignię, by je wystrzelić! Włącz funkcję mostu zwodzonego, by wyjechać Potwornym łowcą. Umieść moc Merloka w uchwycie, by ulepszyć swojego rycerza lub pojazd w czasie walki ze złoczyńcami!

Cechy zestawu:
-  cztery minifigurki: Axl, Jestro, Vanbajter nr 407 i Megabajter;
-  trzy tarcze do zeskanowania;
- arsenał Axla ma most zwodzony, kokpit z miejscem na minifigurkę, dwie wystrzeliwane rakiety i uchwyt na tarczę oraz Potwornego łowcę — miniczołg ze skrzynią i uchwytem na tarczę.
-  jestrolot ma kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa ruchome skrzydła z szybkostrzelnymi miotaczami na sześć klocków oraz dwa odczepiane sztylety.
-  lotnia Vyro ma kokpit z miejscem na minifigurkę, dwa miotacze potworków, dwie odczepiane szable oraz uchwyt na tarczę.
-  broń: topór Axla i włócznia Megabajtera. 
-  do pobrania darmowa aplikacja LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 na smartfona lub tablet. 
-  zeskanuj moce NEXO Niszczycielska Nuta i Huragan Braw oraz moc Merloka Topór Merloka, by zwiększyć swoje możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™!
-  zbierz siedem mocy Merloka, które pomogą Ci powstrzymać cyfrową infekcję roznoszoną przez Monstroxa i jego armię w Knighton.

Wymiary:

  • Arsenał Axla ma ok. 13 cm wysokości, 15 cm długości i 22 cm szerokości, a w trybie bojowym 23 cm szerokości i 19 cm długości.
  • Jestrolot ma ok. 7 cm wysokości, 10 cm długości i 16 cm szerokości.
  • Potworny łowca ma ok. 4 cm wysokości, 7 cm długości i 6 cm szerokości.
  • Lotnia Vyro ma ok. 4 cm wysokości, 11 cm długości i 9 cm szerokości.

  • Wiek dziecka: 8 - 14
  • Ilość elementów: 604
  • Nr katalogowy: 72006
  • Seria: Nexo Knights
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: wys. 28 cm x  szer. 48 cm x gł. 6 cm       

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)