Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO MOVIE 70816 Kosmiczny Statek Benka

70816

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

439,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO MOVIE 70816 Kosmiczny Statek Benka

Benek zkonstruował tym razem statek kosmiczny. Ta najnowsza maszyna ma pomóc w ucieczce przed robopolicjantem, który ściga Benka i jego ekipę w szybkim myśliwcu. Środkowa część statku otwiera się, aby uzyskać dostęp do zbrojowni i komputerów. Maszyna posiada otwierany kokpit dla trójki bohaterów, a także miejsce dla Kici Rożek, która w tym zestawie jest przebrana za astrokota. Po wciśnięciu środkowego dopalacza będzie możliwość rozsunięcia skrzydeł i uruchomienia działek sprężynowych i miotaczy. Gdy uniesieniony zostanie talerz satelitarny można uwolnić roboty zwiadowcze. Benek w swoim projekcie umieścił także na skrzydłach statku mniejsze statki co pozwoli na potrojenie siły ataku.
 
Zestaw ze znanymi postaciami filmu "Przygoda LEGO".
 
Zestaw zawiera:
-  4 minifigurki: Benek, Kosmiczna Żyleta, RoboEmme, Roboliot oraz Astrokot
-  statek kosmiczny wyposażony w otwierany kokpit z miejscem na 3 minifigurki, wydechowe dopalacze, otwierany dach ze sterownią i komputerem, rozsuwane skrzysłatalerz anteny satelitarnej, 2 roboty zwiadowcze, do ataku: 2 działka sprężynowe, 4 wystrzeliwane rakiety, 2 miotacze, 2 mniejsze statki umieszczone na skrzydłach, które posiadają otwierany kokpit i 2 działka
-  myśliwiec robopolicji z otwieranym kokpitem
 • Ilość elementów: 940
 • Wiek dziecka: 9 -14
 • Seria: Movie
 • Nr katalogowy: 70816
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 48 cm x 38 cm x 7 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: LEGO, MOVIE,