Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO HERO FACTORY 44029 Królowa z Głębi

44029

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

169,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO HERO FACTORY 44029 Królowa z Głębi 
 
Evo rusza na pomoc w 6-nożnym łaziku. Królowa bestia schwytała Stormera i przetrzymuje go w kokonie na swoim grzbiecie, aby przeobrazić bohatera w przepotężnego potwora. Królowa jest naprawdę groźna i niebezpieczna. Ma trujące szpony i ogromniasty chwytak, a do tego jest bardzo spostrzegwacza. Niebezpieczna wielooka istota stara się także pochwycić Furno i zamknąć go w kokonie. Za pomocą wystrzeliwanych rakiet i działka zamocowanego na łaziku trzeba odgonić skoczka, pokonać potworną Królową, a kapsułę ratunkową wykorzystać, aby przetransportować uwolnionych bohaterów na wolność. 
 
Czy uda się pokonać potworną królowę i uwolonić bohaterów? 
 
Zestaw zawiera:
-  miniroboty Furno, Evo i Stormer z broniami
-  Królową bestii, która dysponuje ruchomą paszczą, koroną, skrzydłami, chwytnymi trującymi szczypcami, kwasowymi szponami, kokonem, olbrzymim chwytakiem, 4 nogami, ruchomymi kończynami oraz elementami przezroczystymi
-  łazik
-  działko obsługiwane kliknięciem i podwójne działko
-  kokon, skoczek
 
Zestaw można połączyć z bestią z Tunelowcem z zestawu 44024 oraz Kryształową Bestią z zestawu 44026, aby zbudować jeszcze większego potwora. 
 • Ilość elementów: 217
 • Wiek dziecka: 8 -14
 • Seria: Hero Factory
 • Nr katalogowy: 44029
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 28 cm x 26 cm x 6 cm 

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)