Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO HERO FACTORY 44027 IFB: Skacząca Maszyna Breez

44027

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

57,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO HERO FACTORY 44027 IFB: Skacząca Maszyna Breez 

Dzięki swojej maszynie Breez może skakać naprawdę wysoko! Musi zbadać sprawę, gdyż Kwasowe kokony sprawiają, że powietrze w podziemnej jaskini staje się trujące. Wykorzystuje linę i wystrzeliwaną kotwiczkę, aby bezpiecznie przemieszczać się nad trującym terenem. Za pomocą podwójnych rakiet i działka obsługiwanego kliknięciem, odpędza młodego skoczka. Musi zbadać i zniszczyć kokon, aby pozbyć się trującej mgły! 
 
Korzystając ze Skaczącej maszyny BREEZA trzeba zniszczyć kokon! 
 
Maszyna dysponuje zdejmowaną górną częścią, wyjmowanym fotelem z otwieranym pancernym wizjerem, wystrzeliwaną kotwiczką z rozwijaną liną i ruchomymi haczykami, podwójnymi wystrzeliwanymi rakietami, ruchomymi kończynami i elementami przezroczystymi.
 
Zestaw zawiera:
-  minirobota BREEZ z bronią i akcesoriami
-  działko obsługiwane kliknięciem i kotwiczka dla BULKA
-  kokon i skoczka
 
Zestaw można połączyć z Pojazdem ROCKI z zestawu 44023 i Świdrem BULKA z zestawu 44025, aby zbudować jeszcze większy model. 
 • Ilość elementów: 102
 • Wiek dziecka: 7 -14
 • Seria: Hero Factory
 • Nr katalogowy: 44027
 • Producent: LEGO
 • Wysokość: 22 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)