Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO HERO FACTORY 44026 IFB: Kryształowa Bestia

44026

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

57,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO HERO FACTORY 44026 IFB: Kryształowa Bestia 

BULK musi znowu uważać, gdyż w podziemiach pojawiła się nowa niebezpieczna kreatura — przerażająca KRYSZTAŁOWA bestia. Trzeba włożyć odrzutowe buty i zejść pod ziemię, by uratować uwięzionych bohaterów. Potwór posiada zatrute kryształowe kolce i mega chwytne szczypce, które trzeba unikać z daleka. Oddać precyzyjny strzał z obsługiwanego kliknięciem działka i nie dać się złapać besti i umieścić w kokonie.

Zestaw zawiera:
-  minirobota BULK z bronią i akcesoriami
-  kokon

Zestaw można połączyć z TUNELOWCEM z zestawu 44024 oraz KRÓLEWSKĄ bestią z zestawu 44029, aby zbudować jeszcze większego potwora.

 • Ilość elementów: 83
 • Wiek dziecka: 7 -12
 • Seria: Hero Factory
 • Nr katalogowy: 44026
 • Producent: LEGO
 • Wysokość: 23 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)