Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO HERO FACTORY 44025 IFB: Maszyna z Wiertłem Bulka

44025

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

57,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO HERO FACTORY 44025 IFB: Maszyna z Wiertłem Bulka 

Straszliwe bestie utworzyły labirynt pod miastem Antropolis. Bulk za pomocą swojego potężnego czteronożnego Świdra, dostaje się bezpośrednio do leża Królowej. Opuszczając pancerny wizjer, wysuwając potężne wiertło, można przebijać się przez skały. Trzeba być jednak ostrożnym, gdyż z każdej strony znajdują się kokony i wykluwają się Skoczki. Trzeba strzelać do nich podwójnymi rakietami i przestawić wiertło, zmieniając je w potężne działo laserowe. Uruchomić działko obsługiwane kliknięciem, by odgonić te skaczące szkodniki. 
 
Zestaw zawiera:
-  minirobota BULK z bronią
-  skoczka, kokon
 
Maszyna dysponuje zdejmowaną górną częścią, wyjmowanym fotelem z otwieranym pancernym wizjerem, obrotowym działem laserowym pełniącym funkcję świdra, 4 wystrzeliwanymi rakietami, ruchomymi kończynami i elementami przezroczystymi.
 
Zestaw można połączyć z Pojazdem ROCKI z zestawu 44023 i Skaczącą maszyną BREEZA z zestawu 44027, aby zbudować jeszcze większy model. 
 • Ilość elementów: 113
 • Wiek dziecka: 7 -14
 • Seria: Hero Factory
 • Nr katalogowy: 44025
 • Producent: LEGO
 • Wysokość: 23 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)