Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO HERO FACTORY 44022 Evo XL Maszyna

44022

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

95,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO HERO FACTORY 44022 Evo XL Maszyna

Brawo EVO! Kiedy został zniszczony Twój Łazik, nie poddałeś się, ale zachowałeś się jak prawdziwy bohater. Aby pomóc innym bohaterom  w walce zbudowałeś doskonałą maszynę wielkich rozmiarów. Nowo opracowane bronie, miotacz, wystrzeliwane rakiety i obrotowa górna część maszyny pozwalają walczyć z potworami napierającymi z każdej strony. Mieszkańcy Antropolis czekają na Twoją pomoc, w odparciu złych najeźdźców. 
 
Zestaw zawiera:
-  minirobota EVO z bronią i dodatkami
-  dwa dzikie skoczki
 
Maszyna dysponuje odłączanym siedzeniem, regulowaną osłoną, obrotowym korpusem, miotaczem, wyrzutnią rakiet, komorą, elementami przezroczystymi i przyłączami pozwalającymi zamontować więcej broni. Wysokość ok. 23 cm.
Należy wykorzystać bronie wszystkich innych bohaterów, aby uzbroić Maszynę XL do walki przeciwko hordom bestii i skoczków.
 • Ilość elementów: 193
 • Wiek dziecka: 8 -14
 • Seria: Hero Factory
 • Nr katalogowy: 44022
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 28 cm x 24 cm x 10,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)