Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO HERO FACTORY 44020 Bestia Flyer kontra Breez

44020

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

57,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO HERO FACTORY 44020 Bestia Flyer kontra Breez

Uwaga alarm! Bestia FLYER, gigantyczna istota o szkieletowych skrzydłach, jest na wolności i grasuje w mieście Antropolis. Przeokropna istota dzięki specjalnej antenie namierza mieszkańców miasta i za pomocą trujących szponów i ogromnych szczęk łapie ich. BREEZ musi pomóc ludzkości i rozprawić się z koszmarnym potworem. Dzięki swoim potężnym odrzutowym butom wznosi się w powietrze i za pomocą elektrołańcucha chce unieruchomić bestię.
 
Zestaw zawiera:
-  minirobota Breez z bronią
 
Można połączyć Bestię FLYER z Bestią JAW z zestawu 44016 oraz Bestią SPLITTER z zestawu 44021, aby zbudować jeszcze większego potwora.
  • Ilość elementów: 91
  • Wiek dziecka: 7 -14
  • Seria: Hero Factory
  • Nr katalogowy: 44020
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 28 cm x 19,5 cm x 7,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)