Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO HERO FACTORY 44016 Bestia Jaw Kontra Stormer

44016

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Chwilowy brak

39,00 zł brutto

(31,71 zł netto)

Opis produktu

LEGO HERO FACTORY 44016 Bestia Jaw Kontra Stormer

Szykuje się wielka akcja! Bestia JAW, dzika istota o ostrych szponach i wielu oczach, wyłoniła się z rozpadliny powstałej po trzęsieniu ziemi i zagraża bezpieczeństwu mieszkańców Antropolis. STORMER musi na czas powiadomić bohaterów o niebezpieczeństwie za pomocą swojego urządzenia komunikacyjnego. Czy mu się to uda? Czy włócznia wystarczy, by pokonać tę potężną istotę? Czy Bestia JAW złapie STORMERA swoją chwytną paszczą i wciągnie go pod ziemię? 
 
Zestaw zawiera:
-  minirobota STORMER z bronią i dodatkami
 
Zestaw można połączyć z Bestią FLYER z zestawu 44020 FLYER oraz Bestią SPLITTER z zestawu 44021, aby zbudować jeszcze większego potwora.
 • Ilość elementów: 49
 • Wiek dziecka: 6 -12
 • Seria: Hero Factory
 • Nr katalogowy: 44016
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 23 cm x 17 cm x 8,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)