Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO HERO FACTORY 44016 Bestia Jaw Kontra Stormer

44016

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

39,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO HERO FACTORY 44016 Bestia Jaw Kontra Stormer

Szykuje się wielka akcja! Bestia JAW, dzika istota o ostrych szponach i wielu oczach, wyłoniła się z rozpadliny powstałej po trzęsieniu ziemi i zagraża bezpieczeństwu mieszkańców Antropolis. STORMER musi na czas powiadomić bohaterów o niebezpieczeństwie za pomocą swojego urządzenia komunikacyjnego. Czy mu się to uda? Czy włócznia wystarczy, by pokonać tę potężną istotę? Czy Bestia JAW złapie STORMERA swoją chwytną paszczą i wciągnie go pod ziemię? 
 
Zestaw zawiera:
-  minirobota STORMER z bronią i dodatkami
 
Zestaw można połączyć z Bestią FLYER z zestawu 44020 FLYER oraz Bestią SPLITTER z zestawu 44021, aby zbudować jeszcze większego potwora.
 • Ilość elementów: 49
 • Wiek dziecka: 6 -12
 • Seria: Hero Factory
 • Nr katalogowy: 44016
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 23 cm x 17 cm x 8,5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)