Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO FRIENDS 41005 Szkoła w Heartlake

41005

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

189,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO FRIENDS 41005 Szkoła w Heartlake

Zestaw przedstawiający budynek szkoły w Heartlake. Stephanie przyjeżdza do szkoły swoim pięknym niebieskim rowerem. Następnie udaje się na lekcję przyrody, aby pooglądać pod mikroskopem komórki roślin, poeksperymentować z reakcjami chemicznymi w menzurkach i spojrzeć w niebo przez teleskop. Potem pani Stevens wywołuje uczniów do tablicy, żeby wskazać części ciała sowy! Kto udzieli poprawnej odpowiedzi? Na geografii Matthew pokazuje na mapie świata stolice państw! Gdy nadeszła pora obiadowa Stephanie i Matthew myją ręce. Zjadają kanapki i sok ze stołówki w słońcu na stole piknikowym. Po obiedzie udają się na twórczą zabawę przy sztaludze na lekcji plastyki i grę na gitarze na lekcji muzyki. Po szkole Matthew często lubi grać w koszykówkę. 
 
Zestaw, który pozwoli przyłączyć się do uczniów Heartlake i spędzić z nimi ciekawy dzień!  
 
Zestaw zawiera:
-  szkołę Heartlake
-  3 minilaleczki: Stephanie, Matthew i panią Stevens
 

Klocki LEGO FRIENDS to seria przeznaczona dla dziewczynek. Rozbudzi wyobraźnię, kreatywność i dostarczy mnóstwo dobrej zabawy. Każda dziewczynka może dołączyć do przyjaciółek z Heartlake City i aktywnie spędzać z nimi czas. Przekona się, że dziewczyny nigdy się nie nudzą bawiąc się kolekcją LEGO FRIENDS!

 • Ilość elementów: 487
 • Wiek dziecka: 6 -12
 • Seria: Friends
 • Nr katalogowy: 41005
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 47 cm x 28 cm x 5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: LEGO, FRIENDS,