Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO FRIENDS 41003 Źrebak Olivii

41003

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

39,00 zł brutto

(31,71 zł netto)

Opis produktu

LEGO FRIENDS 41003 Źrebak Olivii

Olivia zajmuje się swoim źrebakiem, używając do tego atrakcyjnych akcesoriów. Karmi go marchewką, daje pić nalewając wody do koryta. Przygotowuje źrebaka do zawodów. Dba także o jego wygląd. Czesze jego grzywę szczotką i stroi ją wstążkami. Taczkami przewozi sianko dla konika i rozrzuca je dla niego pod drzewkiem z klocków. Przy takiej opiece konik na pewno będzie rósł szybko i będzie zdrowy!

Zestaw zawiera:
-  mini laleczkę: Olivię
-  źrebię, drzewo, taczki, wiatę z korytem, ruchomą pompę wodną
-  akcesoria: siano, wiadro, marchewkę, kwiaty, kokardy, szczotki, wstążki

Klocki LEGO FRIENDS to seria przeznaczona dla dziewczynek. Rozbudzi wyobraźnię, kreatywność i dostarczy mnóstwo dobrej zabawy. Każda dziewczynka może dołączyć do przyjaciółek z Heartlake City i aktywnie spędzać z nimi czas. Przekona się, że dziewczyny nigdy się nie nudzą bawiąc się kolekcją LEGO FRIENDS!

 • Ilość elementów: 70
 • Wiek dziecka: 5 -12
 • Seria: Friends
 • Nr katalogowy: 41003
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 16 cm x 14 cm x 5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: LEGO, FRIENDS,