Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO ELVES 41186 Azari i Leśna Ucieczka Goblinów NOWOŚĆ 2017!

41186

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

88,00 zł brutto

(71,54 zł netto)

Opis produktu

LEGO ELVES 41186 Azari i Leśna Ucieczka Goblinów NOWOŚĆ 2017!

Przeżyj wspaniałe przygody w Elvendale z Azari, elfką ognia. Nie daj się złapać goblinowi Guxlinowi i jego mięsożernym roślinom, najlepiej ucieknij z lasu w rydwanie ognia z wystrzeliwującymi płomieniami, miejscem dla minilaleczek, kuszą i pegazem Ognistą Strzałą. Z zestawem zbudujesz rydwan z miejscem dla trzech minilaleczek orazogród z mięsożernymi roślinami, które można przewrócić.

W zestawie minilaleczka Azari, figurka goblina Guxlina oraz figurka: pegaz Ognista strzała.

Dodatkowe akcesoria to: amunicja do kuszy, butelka szkodliwej mikstury, mapa, instrukcje, marchewka i dwa nasiona złych roślin.

Wymiary zabawki:
- rydwan ognia z Ognistą Strzałą ma ok. 5 cm wysokości, 22 cm długości i 12 cm szerokości

  • Ilość elementów: 145
  • Wiek dziecka: 7-12
  • Seria: Elves
  • Nr katalogowy: 41186
  • Producent: LEGO

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: LEGO, Elves,