Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO DUPLO 10576 Opiekunka w ZOO

10576

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

29,00 zł brutto

(23,58 zł netto)

Opis produktu

LEGO DUPLO 10576 Opiekunka w ZOO

„Opiekunka w Zoo” to zestaw, dzięki któremu Twoje dziecko może uczyć się, jak się zajmować zwierzętami. Może odgrywać ono wiele ról podczas karmienia niedźwiedzia rybą i przy zaspokajaniu potrzeb misia.

Zestaw zawiera:
-  figurkę LEGO DUPLO przedstawiającą opiekunkę
-  niedźwiedzia
-  rybę
-  klocki DUPLO z dekoracjami i bez

Klocki LEGO DUPLO to idealny zestaw na początek budowania. Mają fantastyczne kolory, które przyciągają uwagę każdego budowniczego. Są dwa razy większe od tych tradycyjnych, dlatego łatwo jest je montować i jest mało prawdopodobne, aby zostały połknięte przez malutkie dzieci.  

 • Ilość elementów: 9
 • Wiek dziecka: 2 -5
 • Seria: DUPLO
 • Nr katalogowy: 10576
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 14 cm x 12 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: LEGO, DUPLO,