Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO DUPLO 10574 Kreatywne Lody

10574

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

53,00 zł brutto

(43,09 zł netto)

Opis produktu

LEGO DUPLO 10574 Kreatywne Lody

Zestaw pozwala na stworzenie najpyszniejszych kolorowych lodów z klocków LEGO DUPLO. Znajdują się tu lody na patyku, w wafelku i gałkowe. Składanie porcji lodów z wybranych dużych i wygodnych klocków i serwowanie ich całej rodzinie będzie znakomitą zabawą dla Twojego dziecka! 

Zestaw zawiera:
-  3 wafelki do lodów
-  6 kolorowych gałek
-  klocki przedstawiające sos jagodowy i bitą śmietanę oraz klasyczne klocki DUPLO

Klocki LEGO DUPLO to idealny zestaw na początek budowania. Mają fantastyczne kolory, które przyciągają uwagę każdego budowniczego. Są dwa razy większe od tych tradycyjnych, dlatego łatwo jest je montować i jest mało prawdopodobne, aby zostały połknięte przez malutkie dzieci.  

 • Ilość elementów: 24 
 • Wiek dziecka: 1,5-5
 • Seria: DUPLO
 • Nr katalogowy: 10574
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 9 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: LEGO, DUPLO,