Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO DUPLO 10527 Karetka

10527

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DPD - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DPD pobraniowa - 15 zł

+ EU shipping from 10 €

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

54,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO DUPLO 10527 Karetka

Zestaw pozwala na zaznajomienie się z pojazdem uprzywilejowanym jakim jest karetka! Dziecko może pobawić się w ratownika medycznego, który bada ludzi używając zestawu pierwszej pomocy. Karetka musi odwieźć pacjentów do przychodni w jak najkrótszym czasie. Zestaw gwarantuje świetną zabawę i uświadamia jak wielki wpływ ma szybka i fachowa pomoc na zdrowie osoby poszkodowanej. 

Zestaw zawiera:
-  figurkę LEGO DUPLO przedstawiającą doktora z teczką
-  karetkę DUPLO z otwieranymi tylnymi drzwiami
-  przychodnię z otwieranym oknem
-  akcesoria: teczkę lekarska, klocek DUPLO z dekoracją przedstawiającą zestaw pierwszej pomocy i dodatkowe klocki DUPLO

Klocki LEGO DUPLO to idealny zestaw na początek budowania. Mają fantastyczne kolory, które przyciągają uwagę każdego budowniczego. Są dwa razy większe od tych tradycyjnych, dlatego łatwo jest je montować i jest mało prawdopodobne, że zostaną połknięte przez małe dzieci. 

  • Ilość elementów: 14
  • Wiek dziecka: 2 -5
  • Seria: DUPLO
  • Nr katalogowy: 10527
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 20,5 cm x 19 cm x 9 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: LEGO, DUPLO,