Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO DUPLO 10519 Śmieciarka

10519

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

79,00 zł brutto

(64,23 zł netto)

Opis produktu

LEGO DUPLO 10519 Śmieciarka

Zestaw pozwala na zaznajomienie się z pojazdem komunalnym – śmieciarką oraz pracą śmieciarza. Dziecko może napełniać i opróżniać pojemniki. Następnie musi wywieźć wszystkie śmieci, aby miasto było czyste. Dzięki temu, że pojazd wyposażony jest w funkcję przechylania, łatwo przesypuje się odpady. Trzeba jednak uważać na psa, który uwielbia gonić za śmieciarką po ulicy!

Zestaw zawiera:
-  figurkę śmieciarza
-  śmieciarkę, 6 kół
-  pojemnik, psa, szuflę
-  klocki DUPLO

Klocki LEGO DUPLO to idealny zestaw na początek budowania. Mają fantastyczne kolory, które przyciągają uwagę każdego budowniczego. Są dwa razy większe od tych tradycyjnych, dlatego łatwo jest je montować i jest mało prawdopodobne, że zostaną połknięte przez małe dzieci. 

 • Ilość elementów: 16
 • Wiek dziecka: 2 -5
 • Seria: DUPLO
 • Nr katalogowy: 10519
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 9 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: LEGO, DUPLO,