Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO CREATOR 31038 Zmieniające się Pory Roku NOWOŚĆ 2015

31038

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

209,00 zł brutto

(169,92 zł netto)

Opis produktu

LEGO CREATOR 31038 Zmieniające się Pory Roku

Każda pora roku ma swoje szczególne zalety. Wakacyjny domek w lecie posiada czerwone dachówki, zielone drzwi, czerwono-białe markizy a kwietniki na parapetach wprawiają w dobry nastrój. Wielka jabłoń w przedniej części domu daje dużo cienia a dodatkowo jest schronieniem dla małych zwierzątek. W wakacyjnym ogrodzie jest wiele możliwości zabawy. Po pracy przy warzywach można odetchnąć w basenie a następnie z przyjaciółmi rozpalić grila. Ten przytulny wakacyjny dom możesz przebudować na jesienny straszny Hallowenowy domek lub zimowy świąteczny budynek.

W zestawie znajdują się modele „3 w 1”:
-  klocki do zbudowania trzech rodzajów domków: Letni, Jesienny i Zimowy

Zestawy LEGO CREATOR pozwalają na zrobienie z jednego modelu kilku rozwiązań alternatywnych. Klocki LEGO CREATOR adresowane są do osób kreatywnych.
  • Ilość elementów: 535
  • Wiek dziecka: 6 -12
  • Seria: Creator
  • Nr katalogowy: 31038
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)