Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO CITY 60059 Ciężarówka do Transportu Drzewa

60059

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Chwilowy brak

79,00 zł brutto

(64,23 zł netto)

Opis produktu

LEGO CITY 60059 Ciężarówka do Transportu Drzewa

Drwale pracują przy wycince lasu. Ścinają duże pnie, a potem za pomocą piły tną je na mniejsze bale. Teraz trzeba je zebrać. Tym zajmie się kierowca ogromnej ciężarówki do przewozu drewna. Wsiada za stery dźwigu i układa ładunek drewna na przyczepę. Drewno należy dobrze przypiąć łańcuchami by nie spadło podczas transportu. Ciężarówka wchodzi w skład niezwykłej kolekcji Superpojazdów.

Zestaw zawiera:
-  2 mini figurki drwali
-  ciężarówkę wyposażoną w dźwig do załadunku bali oraz łańcuchy zabezpieczające
-  akcesoria: piła, łopata, drzewka, słuchawki ochronne

Cała seria LEGO CITY to nieograniczone możliwości w przygotowaniu własnego miniaturowego świata. Gwarantuje świetną, rozwijającą zabawę.

 • Ilość elementów: 228
 • Wiek dziecka: 5 -12
 • Seria: City
 • Nr katalogowy: 60058
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: CITY, LEGO,