Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO CITY 60016 Cysterna

60016

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

75,00 zł brutto

(60,98 zł netto)

Opis produktu

LEGO CITY 60016 Cysterna

W LEGO City jest mnóstwo samochodów i motocykli, tak więc dla cysterny zawsze znajdzie się praca. Cysterna dowozi kolejny transport benzyny na stację. Ostrożnie cofając, trzeba zająć właściwą pozycję, podłączyć węża i napełnić dystrybutor! Cysterna wchodzi w skład wyjątkowej kolekcji Superpojazdów.

Zestaw zawiera:
-  samochód cysternę
-  dystrybutor
-  figurkę kierowcy cysterny
-  zwijany wąż, zawór, gaśnicę

Cała seria LEGO CITY to nieograniczone możliwości w przygotowaniu własnego miniaturowego świata. Gwarantuje świetną, rozwijającą zabawę. 

  • Ilość elementów: 191
  • Wiek dziecka: 5 -12
  • Seria: City
  • Nr katalogowy: 60016
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 7 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: CITY, LEGO,