Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO CITY 60002 Wóz Strażacki

60002

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

72,00 zł brutto

(58,54 zł netto)

Opis produktu

LEGO CITY 60002 Wóz Strażacki

W LEGO CITY wybuchł pożar. Strażacy wsiadają do swojego wozu i szybko spieszą na miejsce zdarzenia. Muszą podłączyć węża, rozłożyć drabinę, wziąć do ręki toporek i ugasić pożar.

Zestaw zawiera:
-  wóz strażacki z hydrantem do tankowania wody
-  dwie figurki
-  akcesoria strażackie 

Cała seria LEGO CITY to nieograniczone możliwości w przygotowaniu własnego miniaturowego świata. Gwarantuje świetną, rozwijającą zabawę. 

  • Ilość elementów: 208
  • Wiek dziecka: 5 -12
  • Seria: City
  • Nr katalogowy: 60002
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 6 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: CITY, LEGO,