Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO CITY 60001 Samochód Komendanta

60001

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Brak w magazynie

37,00 zł brutto

(30,08 zł netto)

Opis produktu

LEGO CITY 60001 Samochód Komendanta

W zestawie można znaleźć komendanta straży pożarnej, który jest zawsze gotowy, aby pomóc mieszkańcom LEGO CITY. Tym razem wsiada do swojego samochodu i jedzie z pomocą do kota, który utknął na drzewie. Za pomocą smacznej ryby chce go zwabić na ziemię.

Zestaw zawiera:
-  samochód strażacki
-  dwie figurki: komendanta straży pożarnej i właściciela kota
-  kota
-  drzewko

Cała seria LEGO CITY to nieograniczone możliwości w przygotowaniu własnego miniaturowego świata. Gwarantuje świetną, rozwijającą zabawę. 

  • Ilość elementów: 80
  • Wiek dziecka: 5 -12
  • Seria: City
  • Nr katalogowy: 60001
  • Producent: LEGO
  • Wymiary opakowania: 16 cm x 14 cm x 5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt.

Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

(opcjonalnie)
*(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
Tagi: CITY, LEGO,