Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO CHIMA 70211 Ognisty Chi Fluminox

70211

Marka: LEGO

Koszty dostawy:

Kurier DHL - 11 zł

Kurier DHL pobranie - 15 zł

Paczkomat Inpost - 9 zł

Odbiór na poczcie - 7 zł

Zakupy powyżej 250 zł
WYSYŁKA GRATIS!

Chwilowy brak

79,00 zł brutto

(64,23 zł netto)

Opis produktu

LEGO CHIMA 70211 Ognisty Chi Fluminox

Zestaw pozwalający na zbudowanie ognistego wojownika Fluminox. Dzięki wielkim ognistym skrzydłom i elastycznym kończynom przywódca plemienia Feniksów jest niezwykle zwinny w trakcie walki. Złota zbroja dodaje mu blasku, a w napierśniku ukryte ma ogniste CHI. Do ataku używa ostrych pazurów i wielkiej płomiennej kuszy. Ok. 22 cm wysokości.
 
Zestaw zawiera:
-  elementy niezbędne do zbudowania Fluminox'a z elastycznymi kończynami, złotą zbroją, CHI w napierśniku, półprzeźroczystym dziobem
-  ogromną ognistą kuszę
 
Zestaw pozwala na walkę CHI Sir Fangar zestawu 70212.
Można połączyć z CHI Laval z zestawu 70206, aby zbudować jeszcze większą figurkę CHI Fluminox.
 • Ilość elementów: 91
 • Wiek dziecka: 7 -14
 • Seria: CHIMA
 • Nr katalogowy: 70211
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 28 cm x 25 cm x 9 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: LEGO, CHIMA,