Klocki LEGO

Producenci

Facebook

Odwiedź nas na Facebooku :)

LEGO CHIMA 70129 Pojazd Lavertusa

70129

Marka: LEGO

Zamów do godziny 15:00, a wyślemy tego samego dnia!

Koszty dostawy:
+ Paczkomat Inpost - 10 zł
+ Przesyłka kurierska DHL - 12 zł
+ Przesyłka kurierska DHL pobraniowa - 15 zł

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 250 zł

Zamów przez telefon: 530 193 714
Zamów przez email: sklep@panzabawka.pl

Brak w magazynie

79,00 zł brutto

Opis produktu

LEGO CHIMA 70129 Pojazd Lavertusa

Zestaw klocków LEGO CHIMA z najnowszej serii na 2014 rok. Lavertus zdobył CHI i stara się uciec przed Scutterem w swoim fantastycznym Dwuwirnikowym Helikopterze. Trzeba przypiąć  podwójne karabiny maCHInowe do boku helikoptera i umieścić Lavertusa w fotelu pilota. Wciśnąć włącznik, aby uruchomić wirniki i wznieść się w powietrze. Jednakże trzeba mieć się na baczności, gdyż Scutter ma Żądłomłot i skacze bardzo wysoko, aby zabrać CHI.

Zestaw zawiera:
-  2 minifigurki wraz z bronią: Lavertusa i Scuttera
-  pojazd z dwoma wirnikami uruchamianymi przyciśnięciem, silnikiem zasilanym CHI, lwimi detalami i elementami przezroczystymi
-  bronie: Żądłomłot Scuttera i karabiny maCHInowe Lavertusa

 • Ilość elementów: 183
 • Wiek dziecka: 8 -14
 • Seria: CHIMA
 • Nr katalogowy: 70129
 • Producent: LEGO
 • Wymiary opakowania: 26 cm x 19 cm x 5 cm

LEGO® to firma, która produkuje najsłynniejsze klocki na świecie. Nazwa wzięła się od pierwszych sylab duńskich słów „leg godt”, znaczących „dobra zabawa”. Większość z nas miała styczność z tymi klockami. Charakterystyczną ich cechą jest różnorodna możliwość składania, umożliwiająca kreatywną zabawę. Dzieci, które uwielbiają klocki LEGO rozwijają się manualnie i intelektualnie. Klocki otwierają przed nimi wiele możliwości, rozbudzają pasję poznania świata i pozwalają dzieciom na realizowanie własnych pomysłów. Psychologowie zgadzają się, że klocki rozwijają myślenie przyczynowo skutkowe naszych dzieci. Umiejętność myślenia przyczynowo skutkowego u dzieci jest bardzo ważna już od najmłodszych lat. Asortyment firmy LEGO jest bardzo bogaty i wciąż się powiększa, znajdziemy zestawy dla dzieci w każdym wieku. Zachęcajmy zatem swoje dzieci do rozwijania swoich zdolności manualnych i intelektualnych poprzez układanie klocków LEGO.

Produkty powiązane

  Zadaj pytanie o produkt

  Zadaj pytanie o produkt.

  Co chciałbyś wiedzieć o produkcie?

  (opcjonalnie)
  *(Wymagane aby otrzymać odpowiedź)
  Tagi: LEGO, CHIMA,